Джерело
Dream Machines Ukraine 💻 | Всі вже звикли до проблем з конекторами живлення на топових відеокарта...
1 650 Охват/переглядів
2025-08-28 13:29
Повідомлення №4114
Всі вже звикли до проблем з конекторами живлення на топових відеокартах GeForce RTX 5090. Оплавлені роз'єми, а іноді й займання друкованої плати, вже мало кого дивують. Але зараз стався дійсно екстраординарний випадок: вибухнув конденсатор.Ось як описує цю ситуацію користувач американського форуму Reddit під ніком RoboDogRush:«О другій годині ночі я монтував відео, коли поруч зі мною пролунав вибух, схожий на петарду. Я підскочив зі стільця — гуркіт був настільки гучний. Екран згас, з корпусу посипалися іскри та дим, а кімнату наповнив запах гару.Коли хаос вщух, я витягнув свою відеокарту PNY ARGB OC 5090 і виявив роздутий конденсатор. Він вибухнув з такою силою, що навіть погнув радіатор, на якому був розташований.Відеокарта не грілася, температура була нижче 70°C. Блок живлення – Super Flower Leadex III 1300 Вт 80+ Gold, використовувався комплектний кабель 12VHPWR».
RoboDogRush зазначив, що вже зв'язався з PNY, і вони схвалили повернення пошкодженої відеокарти та її заміну на нову.💻 Підписатись