Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - DD shit and other
Додано 14 лип 2024

DD shit and other

@DDEcW
Кількість підписників: 17 316
Фото: 2,050
Відео: 576
Посилання: 691
Опис:
Канал Дениса Довгополого. Колись тут було про економічний спротив, але всі пішли в тінь, тож працюємо тихенько. Буде більше про мілтек та стартапи. https://www.facebook.com/dennydov https://twitter.com/dennydov Писать @dennydo
Джерело

DD shit and other | Сьогодні чомусь багато новин про економіку болот. Там все погано. А сь...

Логотип телеграм спільноти - DD rusophobia and other shit DD shit and other @DDEcW
8 600 Охват/переглядів 2024-10-29 10:10 Повідомлення №6827
Сьогодні чомусь багато новин про економіку болот. Там все погано. А сьогодні прийшла хороша новина з Курської області, де (сюрприз-сюрприз) регулярні війська розграбували кілька сіл до нуля. Хто б міг подумати, що вони грабуватимуть не лише українські населені пункти, а й свої? Коротше, там все не просто погано, а геть кепсько."Все-пропальщики" будуть писати, що у нас ще гірше (що не правда) та допомагатимуть противнику нести паніку.Але щоразу, коли відбувається таке загострення, я звертаюся до однієї нашої групи, яка тихенько моніторить соціальну напругу на болотах, і запитую в них "ну як там?" А там стає все краще й краще, тобто все гірше й гірше.Соціальна напруга зростає, і це добре. У 2022 році я підтримав думку, що революція в оркостані неможлива, але можливий бунт. Бунт у моєму розумінні — це насильство, спрямоване однією частиною населення проти іншої. І воно може набувати різних форм і мати різні сторони. Каталізатором цього всього стає зубожіння, яке на тлі безвиході накопичує негативні емоції, які рано чи пізно треба буде кудись виплеснути. І ми бачимо наростання таких протиріч між різними сегментами, що проявляються в конфліктах (національних, побутових, класових: хтось не любить ромів, хтось буржуїв, хтось євреїв, хтось чиновників, хтось свошників, хтось квадробоберів чи хіпстерів, чеченців, узбеків тощо, окремий клас — робітники, які працюють на ВПК за великі гроші). А каналізувати це все назовні, звалюючи на всесвітню змову, американців, нас — стає все важче. Конфлікти, підживлені бідністю, все частіше призводять до насильства, а насильство стає нормою життя. Насильство натовпу - це єдине, що може там зруйнувати державу. Нагадаю, що будь яка зміна влади нам не вирішить стратегічних питань. Виходить так, що все частіше складається ситуація, коли саме існування держави на болотах залежить від апарату насильства: силових структур. Тому всі скандали й скорочення бюджетів обходять Нацгвардію, МВС, ФСБ, прокуратури, суди і систему виконання покарань. Роль цих структур суттєво зросте в 2025 році.Цим же пояснюється і відсутність мобілізації, посилення пропаганди, дедалі жорсткіша й показова реакція на невдоволення, культивування атмосфери страху й доносів, цензура і контроль над комунікаціями. Адже якщо займеться одночасно всюди, загасити буде неможливо. Досвід є — "радянський союз" проіснував у такому режимі дуже довго. Тому вони намагаються законсервувати ситуацію якнайсильніше, але насправді, я сподіваюся, вони лише відтягують великий вибух.Тому я дуже уважно стежу за всіма навіть найменшими, але важливими подіями в цій площині. І особливо мене тішать атаки на спиртзаводи, повне закриття статистики по інфляції та зростання ставки. І нехай корисні ідіоти й надалі кажуть, що на болотах все добре.