Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - DD shit and other
Додано 14 лип 2024

DD shit and other

@DDEcW
Кількість підписників: 17 316
Фото: 2,050
Відео: 576
Посилання: 691
Опис:
Канал Дениса Довгополого. Колись тут було про економічний спротив, але всі пішли в тінь, тож працюємо тихенько. Буде більше про мілтек та стартапи. https://www.facebook.com/dennydov https://twitter.com/dennydov Писать @dennydo
Джерело

DD shit and other | Потроху починають виходити макрозвіти болот за перший квартал. З одног...

Логотип телеграм спільноти - DD shit and other DD shit and other @DDEcW
11 700 Охват/переглядів 2026-04-14 06:29 Повідомлення №8550
Потроху починають виходити макрозвіти болот за перший квартал. З одного боку все добре - стагнація. Нафтогаз грошей в бюджет дав очікувано мало. Досі незрозуміло як балансує перська криза на фоні знищення інфраструктури - зростання ціни компегсується зменьшенням обсягів. Нарешті криза нерухомості конвертувалась в звіти. Головне - податкова реформа запрацювала, та надходення з боку СМБ падають третій квартал. Обертаємість грошей падає суттєво. Локальні бюджети все це відчули.Але це неофіційні звіти, подивимось, що буде в офіційних.В наших економічних волонтерах теж зараз зустрічється херня. Вони рахують -8% за березень як майже - 100% за рік. Але є два ньюанса: перший, це прямий перенос МоМ до У2У, що в корні невірно. Друге - нерозуміння суті та логістики економічного шока. Зазвичай, економічний шок не приводить до спірального спаду, а переводить економіку на наступний нидчий рівень, де вона продовжує функціонувати. Але ми чекаємо не цього, а знищення економічних механизмів. А це, нажаль має низьку ймовірність на літо, на осень значно більшу. Тож, чекаємо, та працюємо.