Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - DD shit and other
Додано 14 лип 2024

DD shit and other

@DDEcW
Кількість підписників: 17 316
Фото: 2,050
Відео: 576
Посилання: 691
Опис:
Канал Дениса Довгополого. Колись тут було про економічний спротив, але всі пішли в тінь, тож працюємо тихенько. Буде більше про мілтек та стартапи. https://www.facebook.com/dennydov https://twitter.com/dennydov Писать @dennydo
Джерело

DD shit and other | Трохи розширю свій пост у LinkedIn.Коли я прийшов в індустрію більш ні...

Логотип телеграм спільноти - DD shit and other DD shit and other @DDEcW
7 460 Охват/переглядів 2026-01-19 10:39 Повідомлення №8290
Трохи розширю свій пост у LinkedIn.Коли я прийшов в індустрію більш ніж 20 років тому, всі знання про стартапи та венчурні фонди були зосереджені на клаптику землі розмірами 45 на 20 миль. І єдиною можливістю отримати такі знання було зустрічатися з людьми. Уже трохи пізніше з’явилися великі конференції, почали писати книги — сформувався ринок контенту, стало можливо будувати цікаві контент-історії, з’явилися методології.Саме тому я вважав, що кожен технологічний підприємець має раз на рік бувати в Долині та Ізраїлі й мати великий нетворк людей, до яких можна звернутися за порадою. Тому я і будував свій нетворк, основним інструментом був LinkedIn. Там була вся індустрія. Дехто будував нетворк прямо там і оброставав слабкими зв’язками, але у великій кількості. Дехто, як я, ретельно додавав у нетворк лише людей, яких знав особисто.Але з точки зору контенту в бізнесі, де «кожне питання має 1000 відповідей: 500 вірних і 500 помилкових, а з поля 500 вірних треба обрати ту єдину, що відповідає твоєму проєкту, твоїй стратегії, твоїм цінностям», зі зростанням кількості контенту стало дуже важко орієнтуватися в ньому. Тому в тусовці вималювалися «школи», які поєднували підходи, і кожен обирав таку «школу» та стежив за нею. Спочатку їх було 4, зараз, коли таких напрямків стало більше 20, усе змішалося, і неофітам в індустрії дуже важко орієнтуватися. Особливо коли з одного питання вони бачать різні рекомендації, що суперечать одна одній.Свої підходи я сформулював у циклі семінарів, і вони демонстрували тільки один — мій — підхід. Але потім LinkedIn почав працювати в контентному напрямку, і спочатку це було дуже класно: ти формуєш собі стрічку з людей, які тобі цікаві, і споживаєш цей контент. Але потім прийшли алгоритми AI — і все зламали.По-перше, з’явився інфобізнес, який почав за допомогою ШІ писати пости: вони збирали та узагальнювали інформацію з різних підходів і викидали майже безглузді тексти, які не просто не несли цінності, а навпаки — з моєї точки зору — почали завдавати шкоди читачам. Але такий контент підхоплювався алгоритмами, і 8 із 10 постів про венчурну індустрію, які приносить мені стрічка, — це такий собі брєд. А наступна ітерація LLM починає будувати відповіді на основі саме таких постів.На цьому фоні дійсно важливі та глибокі пости почали песимізуватися: навіть якщо ти суперселебріті, твій пост побачить мало людей.Тому якщо у нульових індустрія страждала від нестачі контенту, на якому можна було навчатись, то зараз індустрія страждає від великої кількості контенту, який не має глибини, досвіду та розуміння, але ховає дійсно важливий і цікавий контент.