Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - DD shit and other
Додано 14 лип 2024

DD shit and other

@DDEcW
Кількість підписників: 17 316
Фото: 2,050
Відео: 576
Посилання: 691
Опис:
Канал Дениса Довгополого. Колись тут було про економічний спротив, але всі пішли в тінь, тож працюємо тихенько. Буде більше про мілтек та стартапи. https://www.facebook.com/dennydov https://twitter.com/dennydov Писать @dennydo
Джерело

DD shit and other | Так, відповідаю одразу всім в чатику.Я дуже добре вмію формулювати зав...

Логотип телеграм спільноти - DD shit and other DD shit and other @DDEcW
6 860 Охват/переглядів 2025-12-04 11:20 Повідомлення №8148
Так, відповідаю одразу всім в чатику.Я дуже добре вмію формулювати завдання, дефрагментовувати його, навіть атомізувати, та будувати логіку та архитектуру. Окремо в мене дуже классно виходить писати промпти зі складною логікою та теж дефрагментувати.Тож, все що мені треба від пайтона: брати данні з одного файлу, запускати з ними промпт/промпти, та результати писати в інший файл. І так 20000 разів. Це не дуже суладне завдання. Більш складне, але все ж просте - це 5ормалізація стандартних данних: привести, наприклад str., st, street, straat etc до одного формату в файлі. Але це все прості завдання. Клод напише мені таке завдання легко, а його первірю сам, та прогоню крізь десяток тестів з погранічними кейсамі.Тож мені не треба глибоко вивчати пайтон, але треба розуміти як розгорнути середовище, як запускати код, де тримати данні для входу, де ловити файли з вихідними данними, та де дивитись прогрес та статус виконання. Тож, я впевнений, що такий базовий курс по середовищу пайтона повинен бути. Якщтині, то я впевнений, що клод зможе давати мені детальну інструкцію. Але я хотів би мати загальну картину та розуміти загальну логіку.Сергій Перенкт дцже добре дав мені базу, я навіть в якості "Hello, world!" Зробив алгоритм побудови графіка квадратного рівняння з цілими дійсними коєфіцієнтами, та воно запрацювало з першого разу.Тож, курс по Пайтону мені потрібен базовий.