Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - DD shit and other
Додано 14 лип 2024

DD shit and other

@DDEcW
Кількість підписників: 17 316
Фото: 2,050
Відео: 576
Посилання: 691
Опис:
Канал Дениса Довгополого. Колись тут було про економічний спротив, але всі пішли в тінь, тож працюємо тихенько. Буде більше про мілтек та стартапи. https://www.facebook.com/dennydov https://twitter.com/dennydov Писать @dennydo
Джерело

DD shit and other | Згвалтував LLM. Взяв три базових платних пакети від OpenAI, Claude та ...

Логотип телеграм спільноти - DD shit and other DD shit and other @DDEcW
6 910 Охват/переглядів 2025-11-19 23:24 Повідомлення №8047
Згвалтував LLM. Взяв три базових платних пакети від OpenAI, Claude та Gemini. Крок 1. Кожному поставив завдання: "Треба проаналізувати бренд, та відповісти на питання, чи активний він на ринку? А потім визначити його позиціонювання відповідно до однієї з 5 груп". Для такого аналізу розроби ТЗ для аналітика. Результат: отримав три ТЗ. Крок 2. Кожному дав завдання: "3 аналітика Клоша, Генадій, Чаплига розробили план дослідження, порівняй їх будь ласка" Результат: отримав три +- однакових аналіза з плюсами та минусами кожного підходу. (У всіх за якістю та глибиной виграв Чаплига. Звісно, бо 80% мого часу з ЛЛМ у OpenAI, та я його дресував на глибину)Крок 3. Візьми за основу ТЗ Чаплигі, та збагать цікавими речами з останніх трьох, та напиши ДЕТАЛЬНЕ ТЗ на такє дослідження. Виграв, звісно, Клоша - ТЗ на 16 сторінок, дуже детальне та глибоке. Крок 4. Знайди 100 брендів з цієї індустрії, обери рандомно з них 5, та проаналізуй. Гена та Чаплига впорались нормально. Але результати Клоши були офигенні, але пробили ліміти на третьому бренді, Чаплига нафакапив, Гена зробив, що треба. Але: не вмикав Діп рісьорч, робив в "думаючіх" режимах. Скоріш за все, Клод не буду використовувати, бо треба 6000 брендів аналізувати, а спробую адаптувати ТЗ під ОпенАІ чи Длеміни, та потестую. Діп рісьорч використовувати не буду, бо і так норм. Взагалі, примусити іх порівнювати роботу один одного, та брати найкраще для ТЗ мені сподобалось.