Джерело
DD shit and other | Мій скромний комент стосовно того, чого Маск залишився за бортом самог...
11 100 Охват/переглядів
2025-01-24 10:48
Повідомлення №7164
Мій скромний комент стосовно того, чого Маск залишився за бортом самого гучного анонсу по ШІ. Це бритва Оккама, яка вже починає мати підтвердження. 1. Угоду про пітрильона неможливо підготувати за пару днів. Скоріш за все її готували декільки місяців.2. Скоріш за все її готували без Трампа, але скоріш за все була зроблена ставка на те, що трамп буде підтримувати будь які ініціативи, особливо в хайтеці, особливо ШІ, особливо з такими суммами3. Дата анонса - одразу після виборів, що зрозуміло - треба сісти на волну4. При всій любові (по розрахунку, звісно) до Маска, Трамп ніяк не віг пройти повз такого анонсу, та повісити його собі в досягнення. 5. Трамп вписався в це, Маск опинився за бортом двіжухи. 6. Маск до того був лузеров перегонах за ШІ, а зараз він став ще більше пасти задніх.Бо в політиці нема друзів, є тимчасові попутники. Є думка, що це точка на якої почали росходитись стежки Трампа та Маска. Але треба дивитись, на поведінку НАСА та Пентагона з контрактами СпейсХ - бо амеріканці не люблять монополій, та є думка, що альтернативні космічні проекті отримають більше підтримки.Дісклеймер: це не прогноз, не аналіз, а лише думки.