Джерело
Дрогобицька міська рада | У Дрогобичі для учнів ВПУ №19 провели профілактичну зустріч щодо право...
1 440 Охват/переглядів
2026-05-08 08:29
Повідомлення №42461
У Дрогобичі для учнів ВПУ №19 провели профілактичну зустріч щодо правопорушень та кібербулінгуУ четвер, 7 травня, представниця відділу-служби у справах дітей Марія Костик спільно з начальником сектору ювенальної превенції Дрогобицького районного відділу поліції ГУНП у Львівській області провели інформаційно-профілактичну зустріч з учнями ВПУ №19.Захід відбувся у межах роботи з профілактики негативних проявів та правопорушень серед дітей та молоді. У зустрічі взяли участь близько 60 учнів навчального закладу.Під час спілкування з молоддю фахівці акцентували увагу на важливості дотримання правил поведінки, відповідального ставлення до навчання та особистої безпеки як у реальному житті, так і в онлайн-середовищі.Окремо було обговорено нові правила обліку відвідуваності у закладах освіти та наслідки систематичних прогулів без поважних причин. Учням роз’яснили, яку відповідальність можуть нести неповнолітні та їхні батьки у випадку порушення законодавства.Більше інформації: https://surl.li/ixntvl