Джерело
Дрогобицька міська рада | Дух дива у кожну домівку: у мерії міста привітали із святом Миколая ба...
2 380 Охват/переглядів
2025-12-05 15:20
Повідомлення №38297
Дух дива у кожну домівку: у мерії міста привітали із святом Миколая багатодітні сімʼї, які виховують четверо та більше дітей віком від 1 до 16 років У Дрогобичі щорічно реалізовують традицію благочинних ініціатив до Дня святого Миколая та різдвяних свят.Так, у переддень свята Чудотворця, у сесійній залі ратуші зібрали родини з числа багатодітних сімей Дрогобицької громади, які виховують 4 та більше дітей, віком від 1 до 16 років, щоб привітати їх із святами, що наближаються та вручити солодкі пакунки. Захід розпочали із слів вітань. Керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко наголосила присутнім, що період різдвяних свят – час дива, віри в добро та підтримки тих, хто цього потребує найбільше. Всі добрі справи, які в цей період кожна людина запускає у всесвіт – вертаються сторицею. Побажання мирних свят та слова вдячності за виховання майбутнього України присутнім адресував заступник міського голови з гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик. Більше інформації: https://salo.li/591cCDD