Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дрогобицька міська рада
Додано 30 лип 2021

Дрогобицька міська рада

@DCSpeaker
Кількість підписників: 8 825
Фото: 40,900
Відео: 691
Посилання: 15,100
Опис:
Офіційні новини Дрогобицької міської ради 📱
Джерело

Дрогобицька міська рада | З турботою про кожного пацієнта: у Дрогобицькій міській лікарні №1 пра...

Логотип телеграм спільноти - Дрогобицька міська рада Дрогобицька міська рада @DCSpeaker
2 540 Охват/переглядів 2025-07-12 09:35 Повідомлення №34485
З турботою про кожного пацієнта: у Дрогобицькій міській лікарні №1 працюватиме кол-центрЙого головна мета — зробити комунікацію між пацієнтами та медичним закладом простішою, зрозумілішою і зручною. Кол-центр покращить запис на прийом та обстеження, також налагодить системний збір та опрацювання зворотного зв’язку від людей, що скористались послугами лікарні.Міський голова Дрогобича Тарас Кучма вже ознайомився з тестовою роботою нового підрозділу.Взагалі, ми почали роботу з покращення сервісу ще в січні. Спочатку зібрали анонімні зауваження від пацієнтів/ок та від працівників/ць лікарні. Потім незалежні експерти здійснили аудит процесів в медичному закладі, провели інтерв’ю з пацієнтами для визначення найбільш критичних моментів. В лютому також відбулась стратегічна сесія, де медики разом напрацювали своє бачення щодо потенційних напрямків розвитку. Мені, як керівнику закладу, важливо почути кожного, – зазначив Андрій Коцюба, генеральний директор КНП «Дмл №1». Більше інформації: https://salo.li/F7ABA16