Джерело
Державне бюро розслідувань | За матеріалами ДБР перед судом постане посадовець КМДА, який брав дан...
2 600 Охват/переглядів
2023-07-31 12:30
Повідомлення №3686
За матеріалами ДБР перед судом постане посадовець КМДА, який брав данину з київських автоперевізників на сотні тисяч доларів🔹 Один із заступників начальника департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації шантажував столичних перевізників перешкодами у роботі, якщо ті не будуть сплачувати йому данину.🔹 Посадовець розробив схему, за якою перевізники мали сплачувати щоденну фіксовану плату з кожного із сотень автобусів, які виходили на рейси у Києві.🔹 Його посередником став знайомий, який очолював одне з держпідприємств столиці.🔹 Задокументовано, що чиновник вимагав від співвласника трьох київських підприємств, які здійснювали автобусні перевезення пасажирів, $100 тис. за безперешкодну підприємницьку діяльність та ще $120 тис. – за продовження 4 договорів на перевезення пасажирів. При цьому, відповідно до умов воєнного стану, київська влада мала автоматично продовжити дію цих договорів до кінця війни.🔹 До початку повномасштабної російської агресії перевізник вже «сплачував» данину посадовцю, що також задокументовано працівниками ДБР.🔹 У ході розслідування задокументовано ще три факти передачі підприємцем коштів на загальну суму понад $270 тис.👉 Детальніше за посиланням ✅ ДБР у соцмережах: Facebook YouTube Twitter LinkedIn