Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Демократична Сокира Одеса | D7 NEWS
Додано 14 лип 2024

Демократична Сокира Одеса | D7 NEWS

@D7_Odesa
Кількість підписників: 256
Фото: 5,290
Відео: 1,730
Посилання: 2,230
Опис:
Вітаємо у публічному каналі одеського осередку Демократичної Сокири! Обговорення новин відбувається у @D7_Odesa_chat (проханнячко не флудити) . За флудом — у @D7_Odesa_flood_chat.
Джерело

Демократична Сокира Одеса | D7 NEWS | Сьогодні наші друзі Андрій Яворський та Альона Яворська відвідали дуже...

Логотип телеграм спільноти - Демократична Сокира Одеса | D7 NEWS Демократична Сокира Одеса | D7 NEWS @D7_Odesa
216 Охват/переглядів 2026-03-14 18:27 Повідомлення №12036
🪓 Сьогодні наші друзі Андрій Яворський та Альона Яворська відвідали дуже важливу зустріч – лекцію "Практики пам'яті: як ми діємо, коли болить" з Катериною Даценко у Community House. Щиро дякуємо Катерині за відвертий і потрібний діалог – за те, що піднімає теми, які болять, і допомагає проговорювати їх разом із суспільством.Те, що робить Катерина і ГО "Вшануй", – це не просто пам'ять про події, це пам'ять про людей, їхні історії, гідність і відповідальність. Лекція почалася з короткої історії ГО, і особливо зворушливо було згадати Ірину Цибух – її ініціативи й сміливість продовжують надихати. Говорили про меморіали та сучасні практики вшанування: зарезервований столик на честь людини, невидані дипломи загиблим студентам, назви вин, музичні фестивалі, ярмарки та інші форми пам'яті.Обговорювали також виклики: як поєднати історію після окупації з сучасністю, коли центральні місця пам'яті вже були зарезервовані; як не допустити стертих чи викривлених наративів; і як підтримувати родини загиблих так, щоб вшанування було гідним і не повторювало помилок минулого. Хвилина мовчання – це більше, ніж пауза; це відповідальність і пам'ять у дії.Українська культура пам'яті ще формується, і це надзвичайно важливо сьогодні – бо болить рана, і від того, як ми вшановуємо, залежить наше майбутнє. Раді були бачити у Одесі, дякуємо за цікаву лекцію та до нових зустрічей!