Джерело
Демократична Сокира Одеса | D7 NEWS | Сьогодні День Збройних сил України і День святого Миколая. Мабуть, поє...
194 Охват/переглядів
2025-12-06 11:20
Повідомлення №11994
🇺🇦 Сьогодні День Збройних сил України і День святого Миколая. Мабуть, поєднання цих двох днів найточніше відображає нашу макабричну реальність. Бо сама ймовірність того, що десь в Україні діти можуть встати цього дня і знайти під подушкою солодощі та подарунки, забезпечується цілодобовою важкою роботою на ЛБЗ. Здавалося б, настільки чорно-білі події давно лишилися у архаїчних казках і легендах. Але виявилося, що вони цілком реальні, і жити в них – зовсім не казково. Навіть цей текст писався під звуки роботи ППО.І єдине, що тримає високо наші шанси на існування у цій страшній дійсності – наша ставка на Збройні Сили України. "Вчора" і "сьогодні", як категорії часу, у нас є тільки завдяки ним. І якщо ми зробимо все правильно, буде і "завтра". А потім ще одне і ще. Збройні сили України не з'явилися самі по собі, це живі люди. Наші сусіди, колеги, родичі, знайомі і незнайомі. Сини, доньки, матері і батьки, брати і сестри. Живий щит, який береже наші життя ціною власного життя без сну, без своїх рідних, без відпусток, з болем, у крові, сльозах і поту. І ніхто з нас не зможе повернути їм цей час. Бо як можна повернути комусь втрачену секунду першого кроку сина? Скільки коштують 1000 днів без можливості читати особисто казку на ніч доньці? По якому курсу виміряти сумарну цінність кількох років сну без коханої людини? Скільки відсотків нараховується за чиюсь неможливість бачити світанок зі свого порогу, робити улюблену справу? І як компенсувати те, що хтось навчився спати під КАБи, не плакати на похованнях і холодно дивитись на червоне у моніторі? Як повернути чиєсь життя?Для цього не існує міри. Але це не має нас зупиняти. Ми можемо і маємо підтримувати свої Збройні сили. Не ШІ-листівками і пустими словами раз на рік, не прапорцем на аватарці. Справжньою повагою, донатом, або ставши на їхнє місце. Бо це – наша гарантія на те, що буде "завтра". Учора, сьогодні і повсякчас ми неймовірно вдячні Збройним Силам України. За можливість бачити світанки і мати свята. За привілей працювати, вчитися і відпочивати. За можливість малодушно погратися у зневіру на кілька днів. І за цукерки під подушкою. Зі святом, наші неймовірні Збройні Сили України.Маємо за честь допомагати вам. Фото: 117 ОВМБр