Джерело
🇺🇦D3str0_o: Думки вголос | Так, я знаю, що всім насрати, але я вискажусь Трейн став лайном. Валв ...
142 Охват/переглядів
2026-01-10 13:13
Повідомлення №5646
Так, я знаю, що всім насрати, але я вискажусь Трейн став лайном. Валв це явно побачили і ледь не вперше в своїй бісовій історії послухали ком'юніті. Ну... Хоча б частково. Взагалі те, що трейн приберуть було очевидно одразу. Стерильна, неочевидна, з купою зайвих візуальних ефектів мапа, яка явно не вписується у маппул. Її не мали б грати прошники та котлети фейситу.І, О БОЖЕ, ВОНО ТАК І СТАЛОСЬ Трейн мав найнижчий пікрейт на ХЛТВ та і на фейсіті його якось не дуже охоче пікали. Хтось через потато ПіСі. Хтось через те, що не знав навіть старий трейн. Хтось, через те, що не знає всі смоки та моменталки світу та краде міраж пограє(створіть для них окрему КС, я вас благаю). Хтось, через банальну нелюбов до цієї мапи. До останніх належав і я. Мені тупо не сподобався реворк, хоча старий трейн я ну ДУУУУЖЕ любив. Я можу вас запевнити, що я такий не один- у моєму колі спілкування я вам знайду лише 1 людину на 100, якій сподобався новий трейн і вона його прям постійно грала Тож така доля спіткала новий трейн. Бувай, сумувати не будемо. Чекаємо тільки на новий Кеш