Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мамкин Криптан
Додано 06 січ 2025

Мамкин Криптан

@Crypto_Cyodaaaa
Кількість підписників: 21 862
Фото: 5,070
Відео: 410
Посилання: 4,430
Опис:
~ Авторський канал про дропи/абузи/промо/NFT - виносимо бабки разом 🧑‍💻Creator: @uatradings 🗨️Чат: https://t.me/+6zx0hRaS4IY0Nzgy 👥Посилання для друга: https://t.me/Crypto_Cyodaaaa 📲 Менеджер: @tocatcrypto @optar_cpa @ostapsmm @Arch1k3

👥 Кількість підписників

21 862
Середній/День:: -40
Середній/Тиждень:: -100
Середній/Місяць:: -358

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 730
Середній/День:: 3,110
Середній/Тиждень:: 2,696
ERR: 12.49%

📊 Кількість повідомлень на день

2.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.6
Середнє за день: 2.5

Історія змін лого

Історія змін назви

Мамкин Криптан 2025-09-18
Djdkdk 2025-09-16
12 2025-08-22

Історія зміни типу аккаунта

Публічний канал 2025-09-18
Публічна группа 2025-09-16
Публічний канал 2025-08-25
Публічна группа 2025-08-22
Публічний канал 2025-01-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,750 25-07-18 13:14
5.6%-10% до депозиту за 5 днів🍔Є два варіанти, ризикований але в перспективі вигідніший з $ERA, або є менш ризикований і в перспективі не дуже вигідний з $ES 📈Стейкінг з токеном ERA ✌️Можна на тиждень з фіксованим APR в 500% застейкати токени, це виходить 10% за тиждень до депозиту - але нюанс в тому що фандинг 0.2% і зараз з'їдає весь профіт- З хороших новин, це те що фандинг повільно падає, тому я думаю що в перспективі можна отримати 4/5% з урахуванням фандингу 🔤Що по деталях ? 👀▪️Купили токени ERA▪️Йдемо на gate▪️Йдемо вкладку earn ▪️Стейкаємо токени▪️Йдемо на фьючерси ▪️На таку саму суму беремо шорт ▪️Вибрали плече х1- Вітаю ми хеджуємо нашу позицію Вивести ми можемо в любий момент але APR нам не нарахується, щодо фандингу - для нас -0.23% це Б/У все що вище це мінус, все що нижче це профіт, тому спостерігаємо Сама ж активність обмежена і має формат FCFS для перших - в 22:00 почнуть начислюватись відсотки, до того часу можна поспостерігати за фандингом 🫥Launchpool з ES 😆Тут виходить 200% на 10 днів, кошти теж можемо вивести в любий момент - самий же фандинг в нашу сторону - Але з нюансів що тут не фіксований APR, відповідно наш прибуток не є конкретний, але якщо не сильно зміниться APR - ми отримаємо 5.6% до депозитуЩо по детадях ?👀 ▪️Купили ES▪️Йдемо на gate > Launchpool ▪️Стейкаємо токени ▪️Йдемо на фьючерси ▪️На таку саму суму беремо шорт ▪️Вибрали плече х1 - Вітаю, ми хеджуємо позиціюХоть тут і фандинг в нашу сторону теж потрібно слідкувати час від часу 🚪💬Висновки - виглядає краще ERA, я до 22:00 поспостерігаю, якщо буде не вище 0.2% фандинг я знову ж таки до 22:00 закину токени в стейкінг, думаю з кожним днем фандинг буде все менше, і в перспективі 5%/7% можна забрати до депозиту
👁 2,520 25-07-07 15:20
Трішки оновлень по проєктах 🔨👋 Linea - ще один мем токен $BRO організував роздачу за LXP, нічого конектити не треба лише заповнюємо форму а там буде видно⚪️ Попередній мем токен $DOGEX на 90% scam Ⓜ️ Monad - Заповнюємо форму на NFT Souldbound від Gmonad😊 MEXC Launchpad - Завтра стартує подія, останні рази дуже мало насипали по 2/5$ - дивимось чи буде багато учасників від 10к, якщо буде 5к я буду приймати участь - що робити розповідав тут⚫️ OKX IDO - Ціна нашого викупу 0.0075$ на Pre Market ціна 0.07$ - це 10х відповідно 135$ чистими, але якщо брати в увагу як лістять зараз проєкти думаю чистими ми заберемо 60 - 80$. Лістинг очікуємо 9 липня також Alpha Airdrop в $RCADE⚪️Також нагадую за форму з цим проєктом - пост де можна отримати 10 - 2500$, дедлайн 9 липня🐉 Orochi - Натякають на вихід в mainnet - відповідно очікуємо лістинг скоріше всього цього місяця. Нагадаю про інвестиції в проєкта від Ethereum Foundation в 12млн$👻 Incentive - Якщо активити в проєкті, можете виконати Quiz 14, відповіді: C, B, C, A, C, A, C, A, C, D, C, B, A, B, D✍️ Telegram стікери - Ціна на них всього 5 TON - думаю 2/3х зможуть показати, маємо час щоб занести TON до 20:00Поки мало активностей є свіжих або цікавих, все таки всі на літньому вайбі - навіть я вчора вибрався на озеро на шашлик 🥩МК | ЧАТ | YouTube