Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Крипто-подорожі з Дмитром
Додано 06 гру 2025

Крипто-подорожі з Дмитром

@CryptoTravelsWithDmytro
Кількість підписників: 406
Фото: 741
Відео: 5
Посилання: 664
Опис:
Привіт. Це канал про ретродропи, тестнети, мультиакаунти, а тепер ще й про вайбкодинг, промпти, скіли, фріланс і про все цікаве зі світу криптовалюти і ШІ. Впевнений, тобі буде цікаво та корисно. Наш чат - https://t.me/+O07RU8qeDoUwZGFi
Джерело

Крипто-подорожі з Дмитром | Є вайбкодери в чаті? Ви теж помітили, як прикрутив гайки Антропік? Я о...

Логотип телеграм спільноти - Крипто-подорожі з Дмитром Крипто-подорожі з Дмитром @CryptoTravelsWithDmytro
265 Охват/переглядів 2026-04-30 13:56 Повідомлення №1002
Є вайбкодери в чаті? Ви теж помітили, як прикрутив гайки Антропік? Я окремо Клодом не користувався, але мені вистачило ситуації в Антигравіті з Опусом:написав ТГ бот, задеплоїв на сервер, в логах пише періодично одну і ту ж помилку. Я йому кажу: "Прочитай логи, проаналізуй що це за помилка і пофікси". Він довго думав, потім пише: "Так, ви були праві, текст помилки "Завеликий розмір файлу", але насправді ця помилка до розміру файлу взагалі не має відношення, тому я все пофіксив і тепер коли буде знову ця помилка, то повідомлення в логах буде "Помилка обробки ШІ"" 😂Я, звичайно, випав на пару хвилин, не міг собі уявити, щоб ОПУС замість того, щоб пофіксити причину помилки, пофіксив текст повідомлення, коли ця помилка виникає, але маємо те, що маємо.Хтось каже, що це пов'язано з витратами компанії і що вона працювала останні місяці в мінус, хтось каже, що звільнили частину потужностей під нову "овіяну легендами" модель Mythos, яку бояться віддавати в паблік, тому що вона розумніша за всі моделі сучасності разом взяті.Я знаю, що здорова конкуренція ще нікому не завадила, тому і вірю, що Гугл з Геміні ще себе проявить в вайбкодингу, Кодексом зараз частіше користуюсь (і не тільки я, якщо дивитись на ціни акаунтів ChatGPT), а раптом Маск псіхане і його Грок рознесе всіх Антропіків з Гуглами 😁?Цікавий зараз час, дуже багато можливостей, користуйтесь, поки є такий шанс, він буде не завжди...