Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Crypto Mriya
Додано 06 гру 2025

Crypto Mriya

@CryptoMriya
Кількість підписників: 6 782
Фото: 828
Відео: 18
Посилання: 369
Опис:
Авторський канал про крипту та мої дії Усі питання та побажання - @artpod228 Сайт - cryptomriya.com Рекламне агенство - @mriya_dao Чат - https://t.me/+EiKD7CTQd_plZDNi Я є почесним співвласником бірж: Binance WhiteBIT Bitget Weex

👥 Кількість підписників

6 782
Середній/День:: +15
Середній/Тиждень:: +72
Середній/Місяць:: +281

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 360
Середній/День:: 1,240
Середній/Тиждень:: 1,316
ERR: 20.05%

📊 Кількість повідомлень на день

1.9
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.6
Середнє за день: 1.9

Історія змін лого

Історія змін назви

Crypto Mriya 2026-02-13
Перехідник Crypto Mriya 2026-02-12

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,450 26-02-18 12:20
РЕВОЛЮЦІЯ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ, або як АІ змінює світ в крипті💰Оскільки ринок зараз дуже скучний, роботи мало, вирішив розписати своє бачення цієї теми, думаю багато з вас вже стикалось з нею так чи інакшеЯк ви знаєте, за останні 1-2 роки АІ агенти дуже розвинулись, а особливо ті, які направлені на ресьорч та на створення нових продуктів. Професія програміст та аналітик реально під загрозою, думаю що протягом наступних декілька років 60-80% людей в цій сфері будуть шукати нову роботу. І цьому є реальні докази і факти, наприклад раніше, щоб знайти детальну інфу про якийсь проект, мені треба було провести декілька годин онлайн, перекопати твітер, гугл, 10+ сайтів і тд - коли зараз мені достатньо зайти в ChatGPT Thinking, поставити задачу, почекати 3 хв, і ВСЯ інфа з точністю 99% є переді мною. Гем? Гем!Аналогічно і з прогою, ще півроку назад коли я почав писати парсера для каналу, у мене якийсь парсер писався тиждень, писав за допомогою CGPT та Gemini, але всеодно там був обмежений функціонал і вони дуже часто тупили та втрачали контекст, але зараз все дуже змінилось - з приходом компанії Anthropic на ринок та виходом її потужних AI агентів та мовних моделей написання парсеру для своїх потреб займає у мене 1, максимум 2 дня з повною деталізацією функціоналу. Достатньо просто сформувати ТЗ, витратити на це півгодини-годину і все, фактично готовий продукт у тебе в карманіСьогодні прочитав статтюде розказували що вже за допомогою цієї моделі ламають смарт-контракти) і це думаю тільки початок. Коротше, для мене поки це лютий гем, але я розумію що ненадовго, бо норміси прийдуть і почнуть активно займати нішу аналогічно професіоналам, і закріпитись зможуть тільки реально профі, не більше 20%. Хто ще не пробував користуватись АІшками для розробки, раджу спробувати, мені це реально цікаво, для загального розвитку як мінімум, а як максимум для того що поки недоступно іншим (ключове слово тут ПОКИ), думаю до півроку у нас є щоб встигнути заюзати ці потужності для якихось НДА ситуацій, про які інші ще не будуть знати або хтось дуже розумний не почне зливати все в паблікОсь такі мої думки, мб трохи задовго, сподіваюсь кожен винесе з цього якийсь корисний вміст та почне дивитись в цьому напрямку👍
👁 1,280 26-02-11 17:43
Ринок трохи тухлий, продовжує падати, тому вирішив написати для вас оновлений список гем-активів (окрім бітка) які я планую відкупити найближчим часом (або вже відкупив):1) BNB - нижче 600 як на мене гарна ціна, ще недавно було 1400, топ 1 біржа світу, максимально чорна але заробляє дофіга та більше та спалює токени. Я буду усередняти вже існуюючу позицію і тримати до 1000$ точно.2) HYPE - топ 1 перп декс, заробляють 1-5 лямів чистими в день (більше за солану), байбекають токен на 100% revenue, зони для підбору нижче 25 для мене дуже цікаві.3) SOL - тут все ясно, але пару маловідомих фактів - в обороті вже 92% токенів, інфляція починалась з 8%, зараз 4%, ціль - 1.5% + є ETF, коротше довгостроково гем як на мене з РР 1 на 5, тобто або обнулення або 300$ за 1 монету. Тримаю солану в BBSOL на Bybit, і торгую під її залог. Ціну нижче 80$ вважаю гемомНу і все, поки нічого іншого мене не цікавить. Також хочу додати що зараз дуже цікава фаза ринку, активність є, але її небагато, на своєму досвіді краще на такому ринку просто відпочивати і чекати залізобетонну можливість заробити, а не лізти в усе підряд та намагатись знайти пару копійок✌️ Усім гарного робочого тижня!
👁 1,240 26-01-17 14:18
Останнім часом відпрацьовую багато різних перп-дексів, фармлю їх дельта нейтрально, щоб не витрачати багато $ або не витрачати зовсім, а в деяких моментах навіть заробляти :)1. Paradex — топ-6 перп за об'ємам зараз, лістинг планується в кінці зими, зараз найкращий фарм тут це хедж з іншими біржами в списку, або утримання позицій аналогічним чином. Доступ відкритий усім за посиланням, будете отримувати доп поінти за це👍2. Ethereal — перп-DEX, заточений під USDe (Ethena). Топ проект, still early, зараз можна лутати до 27% апр на маржу за утримання позицій, дельта нейтральний фарм тут дуже легкий, усім раджу. Доступ поки закритий, хто буде реально торгувати — пишіть в особисті, видам вам код (є 3 шт зараз). Юзаємо VPN хто з України3. Pacifica — Solana-перп DEX, на мою думку наступний ранер, бо у солани до сих пір немає нормального перп декса (Drift не рахується). Вхід закритий за посиланням, або робіть одразу депозит (тоді код не треба), або вводіть код, його можна попросити в коментах або в лс.Знаю, багато хто хейтить перп декси після поганого насипу від Kiloex та інших бірж, але сфера сама по собі дуже перспективна на фоні CEX-регуляцій (В ЄС наприклад). Тому хоча б торгівлю свою можна перевести на будь-яку з цих бірж😊 Усім гарних вихідних!
👁 1,490 26-01-08 09:59
Ітоги роботи в перший тиждень нового року чеееек✌️✌️✌️31.12-01.01 В новорічну ніч було багато роботиСпочатку відпрацювали BROCCOLI справедливу + спред, +800💵В 5 ранку відпрацювали спред LIGHT, зайшов на багато, по ітогу +1361💵Також фліпав акції, вийшло +800💵 (єдине що не колив)02.01Зафіксив спреди по ACT та LIT, відкриті ще до нового року, тотал - +204💵03.01 Шортив FTT, тотал вийшло +300💵Шортив AIO, от нещодавно закрив, тотал +190💵Покупав USDT за грн на п2п по 41.9, зараз воно 43+, 3% як з куста (шучу, треба було залити кеш в крипту)04.01ESPORTS піймав раг, за 5 хв +255💵BULLA пофліпав шорти, вийшло +150💵, можна було більше05.01Шортив APP, пересидів, зараз закрив +46💵Шортив REPPO з 2х аків, +30💵Написав імбейший гайд по дельта-нейтральних стратегіях на перп дексах і як піймати ЛЧ в 2026Зайшов в спред RIVER, вчора тейкнув +450💵 (був хай ризик тут)06.01Шортив MEGA, на даний момент ще в позі, +200💵 плюс є, ще тримаю (злив приватки)Шортив BREV, закрив +400💵Шортив 114514 фермою, тотал закрив десь +120💵Шортив FOGO, вийшов в БУ07.01Шортив китайський токен, на момент написання поста висить +500💵, рухаю стопи, поки не криюШортив ZTC з 2х аків, +35💵Це усе тільки публічні коли, тут в каналі та в приватці, тотал за 7 днів вийшов 5835💵, гарний результат як на мене, особливо повністю публічний🙈СТАТИСТИКАПлюсових колів: 15 (2 в день avg)Мінусових колів: 0БУ колів: 1КУПИТИ ДОСТУП В ПРИВАТКУ