Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Crypto Mriya
Додано 06 гру 2025

Crypto Mriya

@CryptoMriya
Кількість підписників: 6 782
Фото: 828
Відео: 18
Посилання: 369
Опис:
Авторський канал про крипту та мої дії Усі питання та побажання - @artpod228 Сайт - cryptomriya.com Рекламне агенство - @mriya_dao Чат - https://t.me/+EiKD7CTQd_plZDNi Я є почесним співвласником бірж: Binance WhiteBIT Bitget Weex
Джерело

Crypto Mriya | Q1 2026 позадуБуло багато цікавого в цьому кварталі, для мене точно од...

Логотип телеграм спільноти - Crypto Mriya Crypto Mriya @CryptoMriya
971 Охват/переглядів 2026-04-01 07:02 Повідомлення №1622
Q1 2026 позадуБуло багато цікавого в цьому кварталі, для мене точно один з найцікавіших кварталів за всю мою історію в крипті. Хочу підняти одну тему, а саме наскільки ж багато зараз інфлів які не постять ну нічого корисного від слова взагалі, таке буває, розумію, хочу запропонувати наступне усім:1) Не постити фомо пости взагалі (тільки якщо це шил приватки як у мене, але чесний шил, бо ми реально там заробляємо)2) Зробити ХОЧА Б 1-2 ЖБ темки на місяць та писати про них в паблік. Приклад 1, приклад 2, приклад 3. Якщо у вас немає таких ЖБшок то варто задуматись, можливо, треба видалити канал?3) Перестати писати результати місяця і вийобуватись результатами, як показує практика мало кого це мотивуєЯкщо ви не інфл то раджу відфільтрувати своє інфополе, так працювати набагато комфортніше та продуктивніше (кажу по собі)Для мене особисто місяць був гарний, не буду казати скільки заробив, хочу взяти за привичку більше писати про якісь пройоби щоб додавати вам мотивації, мене наприклад пости про мінуса мотивують сильно більше ніж пости в стилі "Заробив 10к на НДА пук среньк"Короче, всім гарного Q2, сподіваюсь цей квартал буде не менш прибутковим, було б гарно якщо б ще і крипта виросла, взагалі казка була б))