Джерело
Чигиринщина 🇺🇦 | Від енергетики до спорту: Валерія Яненко провела щотижневу координацій...
774 Охват/переглядів
2026-04-20 18:21
Повідомлення №17543
✅ Від енергетики до спорту: Валерія Яненко провела щотижневу координаційну зустрічНачальниця Черкаської районної військової адміністрації Валерія Яненко зібрала керівників підрозділів, щоб узгодити плани щодо допомоги ветеранам, обговорити енергетичну стійкість нашого району та підбити проміжні підсумки молодіжних змагань «Пліч-о-пліч».Про це вона проінформувала у соцмережах.Традиційно провела щотижневу координаційну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації.У центрі уваги - підтримка наших захисників та вирішення актуальних питань сьогодення. Обговорили підсумки Форуму підтримки Сил безпеки й оборони України та забезпечення енергетичної стійкості Черкащини, який відбувся минулого тижня.Важливим питанням порядку денного стало обговорення підписання Меморандуму про співпрацю між Черкаською районною державною адміністрацією та громадською організацією «СвітлО». Це нові можливості для спільної роботи та втілення ініціатив, спрямованих на підтримку ветеранів, військовослужбовців, внутрішньо переміщених осіб і вразливих категорій населення. Деталі - в окремому дописі.Окремо зупинилися на проведенні всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч». Частина етапів уже завершена, водночас окремі спортивні події триватимуть ще протягом тижня. Проєкт продовжує об’єднувати молодь навколо спорту, командного духу та здорового суперництва.🇺🇦Працюємо далі задля стабільності громад, підтримки людей та зміцнення Черкащини.
#ЧеркаськаРДАКанал "Чигиринщина"| Ми у Facebook ✅ Повідомити новину