Джерело
Чигиринщина 🇺🇦 | Начальниця Черкаської РВА зустрілася з очільниками громад та представн...
1 670 Охват/переглядів
2025-09-10 13:10
Повідомлення №12411
Начальниця Черкаської РВА зустрілася з очільниками громад та представниками силового блоку на розширеній нарадіГоворили про забезпечення обороноздатності держави, реалізацію безпекових ініціатив у громадах, співпрацю із Червоним Хрестом та безбар’єрні маршрути, повідомила Валерія Яненко у соцмережах.
‼️Забезпечення обороноздатності нашої держави, реалізація безпекових ініціатив у громадах, співпраця із Червоним Хрестом та безбар’єрні маршрути - питання, які не чекають, і потребують рішучих дій вже зараз.Про це і не тільки говорили із очільниками громад та представниками силового блоку на розширеній нараді, яку провела напередодні.Перед початком роботи хвилиною мовчання вшанували пам'ять військових та цивільних, дітей та дорослих, всіх, хто загинув внаслідок збройної агресії рф проти України.📍За підсумками Ради оборони області маємо визначені завдання та напрацювання щодо їх виконання. Насамперед вони стосуються забезпечення обороноздатності нашої держави. Про деталі – не у публічній площині. У кожного – своя зона відповідальності, тому принципово працюємо в цьому напрямку. Тільки так зможемо перемогти і забезпечити справедливий мир для України!📍Кожен українець має бути у безпеці. Це – основа нової безпекової ініціативи, яка наразі реалізується у громадах. Проєкт «Офіцер-рятувальник громади» передбачає введення посади офіцера-рятувальника у кожній громаді. Працівник на місцевому рівні забезпечуватиме організацію виконання заходів цивільного захисту, зокрема створення стійкої, ефективної та сучасної системи цивільного захисту, здатної реагувати на широкий спектр загроз і захистити населення та критичну інфраструктуру в умовах надзвичайних ситуацій різного характеру. Будуємо безпечні громади разом!📍Перші, де необхідно бути! Влучний вислів про наших постійних партнерів Черкаську обласну організацію Товариства Червоного Хреста України, які активно працюють та допомагають жителям нашого району і області. Підтримка організації колосальна і відчутна. З початку повномасштабної війни Червоний Хрест надав допомогу саме в нашому районі на суму 285 мільйонів гривень. Пишаюся співпрацею та спільними проєктами, які вже вдалося успішно реалізувати завдяки організації та міжнародним донорам. Впевнена, багато ініціатив ще попереду. Закликаю громади активізувати взаємну комунікацію та співпрацю з метою підтримки волонтерського руху та втілення нових проєктів у громадах. Разом ми завжди можемо більше!📍Не менш важливим питанням, яке обговорили наприкінці наради, є реалізація Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, яка ініційована першою леді Оленою Зеленською. Заклади соціальної сфери, адмінбудівлі, банківські установи, інфрвструктурні об'єкти — усе має бути відкритим, зручним і гідним для всіх без винятку. І мова не лише про фізичну безбар’єрність, а й про ментальну. Разом створюємо громади безбар’єрних можливостей, де кожен зможе без перешкод отримувати потрібні послуги і відчувати себе комфортно там, де проживає.Дякую громадам за діалог, активну позицію і небайдужість!🤝Разом ми – сильніші! І разом обов’язково переможемо!🇺🇦 Канал "Чигиринщина"| Ми у Facebook ✅ Повідомити новину