Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - "Хронікі Відіка"
Додано 06 гру 2025

"Хронікі Відіка"

@ChroniclesofVidick
Кількість підписників: 564
Фото: 521
Відео: 11
Посилання: 101
Опис:
Нотатки кінооглядача на чверть ставки
Джерело

"Хронікі Відіка" | Ось і в «Служниці» вона займається в основному тим, що демонструє свій...

Логотип телеграм спільноти - "Хронікі Відіка" "Хронікі Відіка" @ChroniclesofVidick
287 Охват/переглядів 2026-01-18 17:50 Повідомлення №562
Ось і в «Служниці» вона займається в основному тим, що демонструє свій розкішний бюст (і місцями інші принади камері) в найрізноманітніших ракурсах — втім, здається, таке завдання їй Фіг і ставив (не кажучи вже про те, що її знову змушують носити білизну на пару розмірів менше — щоб принади випирали помітніше). Це було б ще півбіди — якби у неї була хімія з іншими виконавцями головних ролей. Але і тут не склалося. Більш-менш намагається переконливо грати досвідчена Сейфрід — іноді це навіть виходить. Але підтримки ні від Свіні, ні тим більше від Скленара вона не отримує. Він — взагалі, здається, найслабша ланка фільму. І в основному зайнятий тим, що хизується в білосніжній майці-алкоголічці і виблискує біцепсами. Будь на його місці актор не тільки красивий, але й харизматичний, могло б вийти цікаво — і навіть хоча б трохи компенсувати сюжет, хронічно насичений роялями в кущах. Але на жаль. А так звані «ось ці повороти» викликають то сміх, то бажання плескати себе по обличчю фейспалмами.