Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Християнські вірші 🌿
Додано 06 січ 2025

Християнські вірші 🌿

@Christian_poems_2
Кількість підписників: 1 706
Фото: 2
Посилання: 2
Опис:
Тут християнські вірші для душі ✨🤍 Можна зв'язатися з власником – @Yuryivna_02 , і  адміном – @Linusichko Канал створено: 18.01.2023 🥰
Джерело

Християнські вірші 🌿 | У Церкві немає Христа....Його за дверима лишили...У серці,давно пустот...

Логотип телеграм спільноти - Християнські вірші 🌿 Християнські вірші 🌿 @Christian_poems_2
998 Охват/переглядів 2025-09-01 05:31 Повідомлення №2038
У Церкві немає Христа....Його за дверима лишили...У серці,давно пустотаІ віє лиш холод могильний...Висміюють братську любов,Складаючи хитрі угодиЗасуджують всіх...знову й зновДокори,злоба та незгоди.Давно за дверима Христос...До Церкви Його не пускають...Чи є розуміючий хтось?Давно вже Спаситель шукає.У співах Його вже нема...І з проповідей зникає.У Церкві,немає Христа...Його,наше "Я" витісняє.Забута давно простота.Бо нині,у моді "Еліта".А в серці,не Бог- пустота...І двері Ісусу закриті.Немає тут місця,для тих,Хто Біблію досі читає...У Церкві,не люблять "святих"Казать щось,їм не дозволяють."В серцях охолоне любов"...Відлунням слова ці лунають,Бо серед Христових основБагато,нажаль,відкидають.Відкинули люди Христа...Христові,Христа розіп'яли.У Церкві лише марнотаБо Бога у ній не шукали.Не кожен мене зрозумівПро що,я хотіла сказати...Та поміж церковних рядівТакого є дуже багато.Не хочу нікого судить...Кажу лиш про те,що я бачу...Ми всі розучились любить...Й від цього Господь також плаче.Не знаю,що далі гряде...І де без Христа буде Церква...Можливо,дорогу знайдеЙ назад до Христа повернеться?Але,щоб так сталось в життіПроблему " ПОБАЧИТИ" треба.І сил віднайти у ХристіЩоб дістатись до вічного неба. ***У Церкві немає Христа....Христа за дверима лишили...Господь мій,пробач усім намЗа те,як з Тобою вчинили.Прости за закриті серця,Й за те,що з дороги скривили...Пробач нас....й в любові ОтцяТи дітей непокірних ПОМИЛУЙ...А поки,нажаль,пустота...І віє лиш холод могильний...Бо в Церкві немає Христа...Бо Тебе за дверима лишили...Амінь.Артемук Мирослава