Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Кількість підписників: 47 491
Фото: 14,800
Відео: 4,450
Посилання: 5,310
Опис:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil

👥 Кількість підписників

47 491
Середній/День:: -59
Середній/Тиждень:: -323
Середній/Місяць:: -1823

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 231
Середній/День:: 6,110
Середній/Тиждень:: 6,666
ERR: 13.12%

📊 Кількість повідомлень на день

5.8
Останній день: 7
Середнє за тиждень: 6
Середнє за день: 5.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 8,000 26-02-21 21:02
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Як відкривали двері для вторгнення? Чому про це пишуть у The Guardian і злякано мовчать в Україні?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=24LUuVnWm24====Зараз у нас переказ розмови з Валерієм Залужним в The Associated Press справляє враження вибуху інформаційної бомби. Але багато хто не помітили, а хтось і дуже постарався, щоб не помітили тих публікацій, які в перспективі можуть стати аналогом тектонічних процесів, які зрушують цілі материки. І навряд, чи наслідки нам сподобаються. Однак, замовчування правди зробить наслідки ще гіршими. Бо завжди винуватці ті, хто коять зло і зраду, а не ті, хто виносять їхні діяння на світ Божий. Доки наші медіахвойди і зливні бачки Банкової вправлялися в атаках на Залужного, в The Guardian вийшло ґрунтовне розслідування про події, які передували рашистському вторгненню, й чому Україна, попри всі детальні попередження партнерів, виявилася абсолютно неготовою до цієї катастрофи. І вже цілком чітко названий прямий винуватець того, що сталося. Може, без остаточного висновку, хоча, не уявляю, а яким він ще може бути, окрім констатації реальної зради.Сьогодні тут я не переказую зміст статті. З двох причин: нам з вами вона хіба добавить доказів та аргументів, бо чогось кардинально нового ми в ній не віднайдемо. Трагедія, зрада й подвиг розвивалися прямо в нас перед очима зовсім недавно. От лише є ті, хто цього принципово не хочуть бачити й чути. Але їх уже ніщо не виправить. А для нас саме такий перебіг подій, коли країну ставив на межу загибелі отой її вєрховний міні-сталінчик, був зрозумілим ще зарання. Тож цілком достатньо погуглити й прочитати саму статтю, яка дійсно вражає деталями тієї зради. А я ж постарався більше добавити своїх висновків та спостережень з цього приводу. Й умисно ще поставив сюди свідчення, що була й альтернатива, коли б навіть під саму криваву розв’язку можна було зупинити трагедію й мінімалізувати її наслідки. Це згадка про тодішні вимоги Петра Порошенка, які були відкинуті з усією московською люттю. От лише не кремлем, а нашою ж Банковою…Тому цей сюжет про наші болісні спогади й про те, як багато горя ми вже пережили й ще зазнаємо через тупу нерозважливість більшості та відверту зраду вузенького кодла. Те, про що вже відкрито пишуть у західних медіа… Звично для оформлення обкладинки використав, окрім двох відомих фото Порошенка й Залужного, портрет нашого «найстійкішого лідора» з його кумиром від ТК «Зелебоба Аі»
👁 7,040 26-02-20 11:03
Я недавно згадував тут, що твердження, ніби Єврокомісія вимагає від України невідкладно самостійно відновити нефтопровід Дружба й поновити прокачку нафти до Угорщини й Словаччини — це фейк рівно на 100%. Нема жодного подібного рішення, зате наявні попередні діаметрально протилежні. Показово, що саме цю новину розігнали спершу всі провладні й лояльні канали, а потім уже й і найрізноплановіші, лише із згадкою про те чи інше видання, але без посилань і цитувань, які б це підтверджували. Про первинні матеріали, звісно, взагалі не йдеться. Аж надто нагадує ІПСО кремля чи Банкової.А зараз маємо новіше. Нам закидають на вуха, що Єврокомісія вимагає від України легалізувати одностатеві "шлюби". Мета вкиду? Для більшості населення вкотре дискредитувати Європу за чисто рашистськими лекалами про "гєйропу". От лише тут схоже, що рашистське замовлення відпрацювали деякі громадські лгтб об'єднання, які в самій раші заборонені, але Україну та Європу клюють за чисто рашистським сценарієм — отака падлянка. У даному випадку це продовження кампанії цих двох лгтб спільнот. Насправді, Єврокомісія не ухвалювала ЖОДНОГО рішення й не ставила вимог Україні з цього приводу. Тема вичерпана ще в 2016 році Петром Порошенком під час підготовки до надання безвізу: "толерантності так, ревізії конституційної норми (стаття 51) про суть шлюбу, як союзу чоловіка й жінки — ні". Так само й зараз дві структури, які судяться проти України в ЄСПЛ, написали кляузу, що в новому проєкті кодексу нема закріплення одностатевих "шлюбів". Отримали розмазану відповідь від середнього рівня чиновника ЄС, що Україна має виконувати рішення ЄСПЛ, у якому, насправді, нема вимоги про легалізацію одностатевих "шлюбів".Це б нагадувало звичайний недобросовісний лобізм, якби то не був другий фейк про ЄС за два дні у цілковитому тренді рашистської дезінформації.
👁 8,790 26-02-19 14:05
Цього дня 19 лютого 2022 року Zеленський на Мюнхенській Безпековій Конференції переконував присутніх, а через медіа й народ України, що "росіяни також люди, вони не зможуть піти війною на Україну".В той час Zейло був добре поінформований про час і напрямки ворожого удару та наказав саме звідти забрати українські війська та підрозділи НГУ. Він і вся zе-верхівка вже повивозили свої сім'ї з України, повиводили кошти. Зате Zейло оголосив справжніми ворогами України союзників і західну пресу, які попереджали про вторгнення. І потім виправдовував те, що сотні тисяч українців загинули без чесного повідомлення про загрозу тим, що вони б влаштували безлад на дорогах, утікали б від війни та загибелі, а ще стали б вивозити свої кошти.Сам Zеленський повертався в Київ не надто охоче, боявся, але ж він вірив у швидку окупацію і в те, що якщо його не виявиться на місці, то гауляйтером формально ніби ж і далі незалежної України призначать не його, а Мураєва. Чутки про плани стосовно януковича та "його літак" у Менську — то від безграмотності журнашлюшок, той літак забрала фсб ще в 2014-му. Оскільки західні союзники знали, до якого стану Zе довів ЗСУ та як готував країну до здачі, тому не надіялися на тривалу боротьбу. А йому самому таки запропонували не повертатися й очолити опір і представляти укрвладу в екзилі. Наївні...Ще, покидаючи зал, Zейло оглянувся назад у напрямку Єрмака, який не пішов услід за ним, і сказав те, що стало цілком зрозумілим за кілька днів: "Ви росіянина бачите? Ні? А він тут". Він знав, що московські хазяї цінують куратора більше, ніж його. Бо в умовах фактичної окупації Zеленського можна було замінити багато ким, хоча легітимності б забракло, а кому вона потрібна? Он нині вже два роки нелегітимний — і що? А кріт був тоді незамінним. А кріт вирішив перечекати перші небезпечні дні в затишному Мюнхені... Десантували, коли стало зрозуміло, що сам Zе завдання провалив.
👁 6,620 26-02-17 19:31
Суд частково задовільнив клопотання прокурорів і обрав запобіжний захід ексміністру енергетики Герману Галущенку у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в 200 млн грн, замість 450 мільйонів, які просили в САП. Просто нагадаю, що сума вкраденого Галущенком сягає чотирьох з половиною мільярдів. Але в цьому епізоді провадження йому інкримінували збитки й привласнення приблизно саме на 450 мільйонів. Попри те, що сума застави точно не є непід'ємною для деркачівського міністра, але він поки заявив, що вносити її не буде й подасть апеляцію. Поки він один з небагатьох посадовців і корупційних партнерів Zеленського, якому не просто встановили заставу, а як альтернативу до арешту. Більшість може, й не внісши застави гуляти на волі (так було з Чернишовим чи Жулькою), а Галущенка повезли в сізо. Але не думаю, що він там довго сидітиме. Тільки треба українчикам увагу на щось відвернути...Поки екс-міністр посидить у спеціальній платній камері сізо для V.I.P. персон, які придумав та дуже рекламував його попередник Малюська.
👁 6,130 26-02-16 16:23
Пригадуєте, як колись Петро Порошенко сказав, що з кожним днем цієї війни ми втрачаємо людей, території й час. Розуміння цього змушувало його проводити дуже динамічну дипломатію в 2014 році. І першим пунктом у всіх форматах переговорів та у дійсно рятівних Мінських Домовленостях було саме всеохоплююче й повне припинення вогню. Це перше й найважливіше, що треба зробити на старті будь-яких переговорів. І всі дипломатичні зусилля мають бути спрямовані саме на це. От нам із усіх пор, дірок і отворів zе-пропаганди торочать, що переговори тривають так активно, як тідльки можна, а війна не закінчується, бо ми ж іще не досягли вигідних для нас умов. Сором'язливо замовчують при цьому, що ці умови на кожному етапі стають для України все гіршими, а партнери висувають усе важчі вимоги. Про рашистську кремлядь я вже й не кажу. А може справа в тому, що тут порушено причинно-наслідковий зв'язок. А це дуже характерно для людей низького рівня розвитку періоду первісних племен і для нинішньої zе-пропаганди. Бо не переговори затягуються через те, що нема вигідних умов, а навпаки, вигідних умов нема і вже не буде, вони ставатимуть усе гіршими через те, що переговори умисно затягують. Коли я цитував Порошенка про те, що втрачаємо, наряду з людьми і територіями, час, то мав і це на увазі. А ви ж звернули увагу про що (і виключно про що) хоче вести переговори Zе: якісь повоєнні "гарантії безпеки", параноїдальні "плани процвітання" та взагалі міфічні 800 мільярдів доларів, які з якогось дива мав би йому дати Трамп (!!!) І ніде не згадує, ніби поперек горла хріном стало, про припинення вогню й бойових дій. Це тільки із США деколи нав'язують. Звісно, що йдеться не про мир за будь яку ціну. Але ціна не кращає.От зараз ці пустобрехи попхалися до Швейцарії на черговий раунд. У них нема завдання досягнути результату. У них наказ підтримувати процес. Це також могла б бути прийнятна тактика, коли у вас уже виконано перший пункт завдань Порошенка — повне припинення вогню й бойових дій. Тоді включається вже мистецтво ведення переговорів і там тягнути час можуть обидві сторони. У Zеленського припинення вогню поставлено останнім із його 20 пунктів. Останнім 20-им, навіть після виборів, які 18-ті!!! А коли ворог наступає, а ми слабшаємо, поступаємося і втрачаємо союзників, а ще людей, території і час, то затягувати переговори зацікавлені тільки наступні дві сторони: з їхнього боку прямий ворог і з нашого — безумовний зрадник.================Старий адвокатський анекдот про батька й сина юристів всі пам'ятаємо? Той, де син у перший же день адвокатської практики розв'язав спір, який його батько тягнув десятиліттями. А батько обурився, бо за гроші з тих клієнтів роками утримував родину й вивчив сина, який умить зарізав ту курку, що несла золоті яйця.Пригадуєте, що ми ніби солідаризувалися з "мудрим" батьком проти нерозважного сина. А тепер уявімо, що меткого сина не виявилося, в ролі батька пуйло із Zейлом, а нещасні клієнти, які сплачують тим шахраям — це і є ми з вами. Тільки розплачуємося ще й кров'ю кращих українців та майбутніим власних дітей. Що, іншими барвамии заграв старий дотеп?
👁 7,040 26-02-15 16:21
Добре, що не Zейлом єдиним. Навіть дивно, що в укрсучвладі не заблокували виїзд на МБК Петра Порошенка. Чув, що візит погодили лише під загрозою відмови ряду ключових учасників від контактів із фюрерчиком, якщо він буде продовжувати політичну ізоляцію лідера опозиції.Якщо дивитися zе-зомбі-марафони, то там мега-успіх, популярність, усі мріють із Zеленським зустрітися... Усе насправді, значно скромніше, а успіх реально за його участі мала лише одна єдина презентація про рашистські атаки останнього періоду. Після її закінчення і перед панеллю до третини глядачів просто пішли із залу. Рятували масовість пів сотні членів укрделегації. До речі, вперше Zеленському не виділили окремої панелі. Тепер коротко про роль Петра Порошенка. Основне на цей час демонструвати, пояснювати й доводити, що є й інша Україна. І допомагають партнери не Zеленському (хоча він пробує обернути все саме таким чином), а Україні й самим собі. Тому його зустрічі, участь у дискусіях та інтерв'ю мають сенс. Бо ми поступово наближаємося до точки сприйняття України, як за януковича. Без моральної противаги шлях до цієї межі був би дуже коротким...
👁 7,320 26-02-14 18:08
Іноді манить заглянути: а що ж відбувалося в нас рівно 4 роки тому, за півтора тижні до великого вторгнення, коли Zеленський нас переконував, що "війни не буде, бо росіяни також люди й вони не хочуть воювати". Заглянув у свій телеграм за 14 лютого 2022 року. А там реальний треш. Ішло обговорення вечірнього рішення Кабміну попереднього дня про відмову фінансувати посилення оборони. Цитую власні повідомлення: 14.02.2022: Як і очікувалося, на Кабміні не виділили ні однієї додаткової гривні на армію та оборону, але перерозподілили понад 16,5 мільярдів гривень на міжнародних страховиків та лізингові компанії, щоб забезпечити продовження польотів над Україною. ... Далі пишу про корупційні механізми цього рішення. Цікаво, а ті мільярди встигли вкрасти за 10 днів?Ще одна скандальна заява від тодішнього посла в Британії Пристайка. Він на BBC закликав відмовитися від конституційної вимоги про вступ в НАТО, мовляв, там удасться задобрити кремлядь. Потім цю ж тезу підхопили подоляк і арєстовічь. За прямий антиконституційний заклик на посла навіть пальчиком не помахали. А от коли він спробував дуже обережно загладити наслідки бикування Zеленського на Вільнюському Саміті НАТО проти Британії, його негайно зняли. Щоб не заважав ламати зв'язки із союзниами.А вишенька на тортик — допис лизоблюдки Анни Маляр про розмову її шефа міністра Рєзнікова з білоруським "партньором" Хрєніним. Тут краще просто процитую себе та додам її скрін, бо знову на брутальну лайку тягне... 14.02.2022: Кур&а! Я зараз почну матюкатися. "В умовах добросусідства, теплі відносини, умови взаємодії..." Вони гавкають на наших західних партнерів за "нагнітання, створення паніки, відлякування інвесторів", не подякували на найвищому рівні за колосальну й безкоштовну допомогу. А з країною, чий фейковий президент фактично оголосив нам війну, у них добросусідство!А тепер до конкретики. Я не заперечую проти можливості телефонної розмови міністра оборони з аналогічним міністром ворожої (а саме такою за фактом є сьогодні Білорусь) країни, доки та не почала реальних чи гібридних воєнних дій проти нас. Є ази дипломатії, про що, коли і з ким можна спілкуватися. Чим гірші відносини, тим більше конкретики, прагматизму й мінімум емоцій. А ще є комунікація із своїм суспільством, як це має бути подано інформаційно.Те, що зробила зараз Маляр - це щось на рівні Мендель, якщо не гірше. Суспільство цим остаточно дезорієнтують. Або й умисно орієнтують в інший бік. Згадав усіляких шєвчєнков чи снєгірьових, які зараз різко почали відбілювати Лукашенка та нівелювати фактор загрози з боку Білорусі. А ще це шкодить і самому Рєзнікову. Бо може він і адекватно провів ті переговори. Хочеться в це вірити, він же юрист, розуміє певні правила. Але Маляр зі своїм совковим "МИР, ДРУЖБА, ЖВАЧЬКА, БАЛАЛАЙКА" виставила його, як неадеквата чи зрадника. Її нарешті приберуть з тієї посади? А за мільйони гривень, що йдуть на її утримання, можна б хоч кілька квартир нашим військовим придбати.Скрін цього допису додаю. Ну, до Рєзнікова я тоді ще спробував бути трохи поблажливим, хоча вина його в неготовності до війни колосальна. Звісно, після Zеленського.Отакими подіями мені запам'ятався цей день 4 роки тому. Zеленський і його прихвостні в прискореному темпі штовхали країну до прірви...
👁 5,890 26-02-12 15:51
⬆️⬆️⬆️1. Він незаконний щодо об’єкта накладення санкцій. Закон про санкції прямо забороняє президенту вводити санкції проти українських громадян, окрім позбавлення нагород та єдиної ситуації щодо доведеного обвинувачення в тероризмі, чого, звісно, не було. Zейло порушив пряму норму закону. І коли проти рашистських ворогів санкції накладає на пару років, то проти громадянина України вклепав довічні.2. Указ і санкції абсолютно безпідставні. За рівно рік мега-зусиль zе-владі не вдалося довести чи бодай чітко сформулювати хоч одне звинувачення. Будували «аргументацію» на, уявіть собі тільки (!!!) кількох дописах у соцмережах одіозного й уже успішно відкобзоненого андрія портнова, де він просто крив матом Порошенка і його прихильників та сипав погрозами. Пронін, якому треба було за день щось намалювати, завдання провалив, бо нічого ж не було. Тому й приїздив у той час до Києва сам портнов і накарлюкав усяку беліберду. Тоді ж він і запустив цілу серію законопроєктів та інших драконівських норм, які чітко наслідували досвід путінської расєї. Але не встиг – нині в пеклі чортам доповідає… Отже, в жодних матеріалах чи поясненнях нема ані однієї підстави для введення санкцій.3. Всі документи про ці санкції фальсифіковані, підставлені на місце попередніх, внесені заднім числом, виправлені після накладення підпису (п)резидента. То вже буде не справа адмінсуду, але за цією історією десятки осіб від клєрків у мінекономіки й фінмоніторингу й до нинішньої прем’єрки та голови НБУ мають піти під суд уже в кримінальному провадженні.Ми з вами за цей рік тут уже десятки разів поверталися до того злочинного беззаконня переляканої тваринки, яка не може заспокоїтися від того, що вся його владна репресивна махіна режиму внутрішньої окупації не спромоглася досі нічого зробити з одним суперником… Ще щось добавляти до того, що ми вже чули на судах чи препарували з принципів правознавства, навряд, чи є сенс. Просто констатуємо, що ці санкції – це ганьба і вияв панічного страху недопрезидента. Але він і не думає відступатися. Давно можна було стиха скасувати незаконний указ. А воно тисне на суддів, які поки лише погоджуються тягнути час, але ж не зможуть виправдати таке тупе беззаконня.І схоже, що та пожована істота без натяку на гідність у випадку скасування судом попереднього указу, поспіхом склепає новий. До цього треба бути готовими. На нині воно усунуло голову СБУ, який відмовився робити антиконституційне подання. А віце-прем’єрку й міністервку Свириденко підняв до рівня прем’єра, щоб на жодному щаблі нічого вже не зірвалося. От що робить з людиноподібною істотою у владі тваринний страх…Я про ті незаконні санкції та про перебіг суду Порошенка проти Zейла міг би тут годинами писати й розповідати. Але краще далі добавлю звернення самого Порошенка рівно рік тому, коли відбулася ця сваволя й наруга над правом.
👁 6,220 26-02-12 09:09
Воно таки дійсно хворе. Грається в піддавки з пуйлом для знищення України, а замість того, чого від нього вимагають: всі кошти на оборону, максимальний захист країни та ефективні переговори про припинення війни, воно знову грає в свої "хрестики-нолики". У нього три мрії ідіота, які, доки не видно ознак припинення бойових дій, абсолютно позбавлені сенсу: гарантії безпеки невідомо під які обставини перемир'я; "план процвітання" — тут повна шиза; якісь у його безнадійно випаленій мозковій мішанині 800 мільярдів доларів, які йому Трамп мав би віддати, а не забрати (!!!). Ні ефективної оборони, ні мирних переговорів на результат, а не на затягування часу, там явно нема.Замість нарешті після чотирьох років кривавої масштабної війни напрацювати переговорну позицію України, вони знову повторює те саме, чим уже бавилося раніше — наказує кинути всі аналітичні й дипломатичні зусилля на підготовку "угод про гарантії безпеки". Тільки відволікати зусилля в самій Україні, а головне — в наших союзників. І показати країну цілковито неадекватною. Хоча, напевно саме так і було задумано в кремлі та на Банковій.А чому цей неадекват не згадує про свої 28 "Угод про гарантії безпеки?" Цими іграшками воно вже побавилося, сукотить ніжками й вимагає, щоб йому купили такі самі, але новенькі, ще в упаковці.
👁 7,540 26-02-07 15:14
— Через що ми сьогодні сидимо без світла (в мене вже скоро добу, треба заокруглюватися й економити заряд) й поступово скочуємося в кам'яний вік - епоху племен і вождів? — Бо рашисти нанесли удар по енергетиці. — Правильна відповідь. А трохи конкретніше — яка найосновніша причина різкого дефіциту електроенергії в мережі?— Довелося розвантажити (кардинально знизити в плановому режимі, щоб потім не довелося це робити в аварійному) потужність усіх АЕС, які Zе не зумів здати ворогу. А це абсолютна більшість нашої електроенергії. Ворог не б'є по АЕС, але нищить потужні трансформаторні станції після них. Атомній генерації просто нема куди передавати електроенергію.— Знову правильна й професійна відповідь. Але маніпулятивна.— Чому???— Бо у ворога є співавтори цього злочину. А замовчування про злочин — це співучасть у ньому. І це укрсучвлада. Там не лише деркачівські приспішники Галущенко і його Гринчук, яким досі навіть підозри не оголосили за всі злочини, а вони, замість у тюрмі сидіти за держзраду й розкрадання, ще й хамлять на ТСК в Раді. Там і близькі дружки Zейла Міндіч со товаріщі, яких Zе покривав, а потім допоміг безперешкодно покинути країну.Там сам Zе, який при допомозі всіх згаданих, плюс улюбленця усіх активістеняток Наєма присвоїли собі чи розтринькали понад 60 мільярдів призначених на захист енергетики. Там навіть записи є, де ці дружки Zейла твердять, що тратити гроші на таку дурню — річ неефетивна, краще двушечку на москву. Є й свідчення про рнбо, де Галущенко запевнив, що захищати підстанції на виході з АЕС нема потреби, бо вони з расєянами домовилися, аби їх не рухати.І, ще раз, жодних звинувачень, проваджень, підозр. Усе під патронатом найвеличнішого блазня московії. І теперішнє відключення також під його персональним патронатом.