Джерело
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "ТЦК: розігнати, ре...
7 900 Охват/переглядів
2024-11-15 21:21
Повідомлення №23259
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "ТЦК: розігнати, реорганізувати, репресувати? А може просто владі не віддавати злочинних наказів?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=0UR6KWgfN7w===А вас не здивувала раптова активність слуг Зе навколо неочікуваної їхньої ж ініціативи розігнати всі ТСК і СП, сформувати з них бойові бригади й відправити на фронт, а потім почати формувати щось нове й незрозуміле? У мене досі не зникає питання: «Що це було???» Опозиція, експерти, військові місяцями, а в чомусь і роками втовкмачують владі, що її політика стосовно мобілізації не просто неефективна, несправедлива й корупційна, але й згубна для країни, що треба застосовувати мотивацію, а не репресії. А слуги тим часом вигадували ініціативи, щоб навіть за аргументовану й спокійну критику методів мобілізації відправляти людей у в’язницю. І раптово саме ці слуги розроджуються ініціативою ліквідувати всю існуючу мобілізаційну структуру! А далі саме провладні медіа розганяють цю тему й підвладні експертики щось там коментують і розбирають на деталі.От лише щирості й чесності в цьому нема ані каплі. Перше, що приходить в голову – знову пу щось пообіцяв Зе, а тому запахло виборами. Друге – це ж чудова нагода знову стикнути лобами військових та цивільних, бо хто там на фронті буде розбиратися, хто і що тут ініціює? Ну, а основне – це ж класика: від якого трешу нас зараз відволікають? Не буду робити довших передмов. Саме на оте питання: що це було? – спробую відповісти. А ще: як би насправді все мало виглядати, якби країною правили державники, а не оте, що маємо. І трошки історії, як зе-влада знищувала отой оптимальний баланс потреб держави та прав і свобод людини, який вибудували при Порошенкові. І як під контролем владної верхівки спершу створювалися дикі проблеми, потім під їх приводом руйнувалася вся система й на її руїнах вибудовувалися ще гірші покручі. Тобто, про все те, через що в мене оптимізму від чергового владного популізму не добавилося.