Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Кількість підписників: 47 491
Фото: 14,800
Відео: 4,450
Посилання: 5,310
Опис:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Джерело

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Це геніальний план перемоги від Zелінскі??? З 1 грудня роздати по тися...

Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
5 200 Охват/переглядів 2024-10-26 11:33 Повідомлення №22899
Це геніальний план перемоги від Zелінскі??? З 1 грудня роздати по тисячі гривень усім українцям. Тобто, у нас нема грошей на армію, у нас не закуповують від держави дрони. Зброя лише в пожертву від союзників, для найбідніших заморозили на 3 роки пенсії й соціальні виплати, бізнес і найманих працівників душать підвищенням податків, союзники косяться: а як ви там використовуєте фінансову допомогу?... А воно всім: і бідним і багатим вирішило по тисячі роздати з бюджету!!! Це щоб що? Щоб ворог ошизів від такої тупості й перелякався, що в того Zелінскі щось десь неміряне ще приховане, може й ядерна бомба, й почав утікати? Щоб українчики за цю тисячу десь купили чи склепали для себе найдешевші труни, бо з таким підходом до війни їх дуже скоро вже не буде ні за що, ні кому хоронити? Щоб увесь світ збагнув нарешті, що Україною править божевільний?Чи це воно так вірить обіцянці своїх кремлівських кураторів, що в листопаді все закінчиться й більше на армію тратитися він не буде. Зате попереду вибори, а українчики (не плутати з українцями!) людці жлобисті - за тисячу точно країну ще раз продадуть. Уже ж вони у владі "точно знали", що війна у вересні закінчиться. Навіть коштів не передбачили на продовження. А вона не закінчилася! Тепер знову пуйлу повірило??? Ще два місяці тому їм до кінця року не вистачало пару сотень мільярдів. А зараз пару десятків мільярдів, виявляється, зайві???Народ, у мене все жорсткіше відчуття, що це не тільки зрада, що ми вже живемо в якійсь божевільні. Скажіть, що це мені приснилося, я зараз прокинуся, а там Zе перебудовує свої плани під реальний план перемоги від Порошенка, а краще - нема ніякого Zе, й уся ця дурка закінчилася...