Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Кількість підписників: 47 491
Фото: 14,800
Відео: 4,450
Посилання: 5,310
Опис:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Джерело

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Таки зробив запаис вечірнього сюжету. Новина зачепила за живе: "Про ге...

Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
8 400 Охват/переглядів 2024-10-19 20:15 Повідомлення №22805
Таки зробив запаис вечірнього сюжету. Новина зачепила за живе: "Про героїв оборони Києва, яких зуміли «не побачити» зе-негідники, або ще одна спроба зе-роздору…" Запрошую до перегляду:https://www.youtube.com/watch?v=-5q1jYmSFjw===Зе на своєму перформенсі, який чомусь прозвали презентацією «плану перемоги» завершив доповідь словами про «єдність». Там узагалі був треш – такого цинізму я вже давно не бачив. Почав, опоганивши святі слова, які всіма силами пробує викинути з державного й військового вітання, а завершив тим, що брутально й підло сам руйнує. Але до брехні й нечесності його та всієї тієї команди неправдомовців нам не звикати. Однак, цього разу зелені негідники переступили межу. Вони вирішили втілити отой заклик до «єднання» черговою й дуже огидною порцією зневаги до військових та розбрату між українцями. Основна суть плюгавого випаду – заява, що «забагато зараз тих, хто приєднується до захисту Києва, а насправді, їх тут могло й не бути». Це випад від покидьків, які переважно повтікали ще до моменту вторгнення або ж вичікували у зе-бункері, коли прийдуть партньори-асвабадітєлі та врятують їх від патріотів. А патріоти в цей час брали зброю і вступали до добровольчих батальйонів тероборони, аби захистити Київ, який дехто сподівався здати за 2-3 дні…Серед найбільш примітних, бойових та героїчних наш 206 батальйон, сформований на основі громадської організації «Брати по зброї». Саме їх за незмінні патріотизм та громадянську позицію посміли плюгавити колаборанти із брудно-зеленої влади. Цього разу владні пропагандисти та їхні замовники пробили не один рівень морального дна. Таку підлість та ницість не можна ні забувати, ні прощати. Я тут не тільки беруся спростовувати явну та гидотну брехню, зрештою, це краще за мене зроблять самі учасники подій та інші військові. Я маю аналізувати та співставляти факти, вказувати на цинізм дій та на мотиви такого ганебного лиття бруду від влади. А ці мотиви дійсно ниці. Зе-владоможці і їхні пропагандисти вже давно живуть виборами, які їм разом із зрадницьким перемир’ям пообіцяв путлєр, і в цій гидкій історії є якраз чіткий слід їхньої виборчої кампанії поза межами моралі…