Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Кількість підписників: 47 491
Фото: 14,800
Відео: 4,450
Посилання: 5,310
Опис:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Джерело

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "40 мільярдів від З...

Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
6 090 Охват/переглядів 2026-05-25 19:51 Повідомлення №31207
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "40 мільярдів від ЗСУ на кешбеки? Що там насправді відбувається і чи є дно в цього зеленого дна?" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=mW9OGSN_1Rg===Перепрошую, сьогодні без ширшого допису під відео. Щойно закінчили наш ефір з Володимиром Цибульком, а я не хочу надто допізна затягувати з публікацією. Мова про дике й бездушне мародерство на армії. Особливо нахабно те, що абсолютно злочинний антиармійський закон уряд протягує в Раді через слуг і їхніх союзників з опзж буквально через день після страшних атак на Київ. У цих колаборантських покидьків нічого в душі не ворухнулося. Цілий перелік засобів знову обікрасти армію й наших захисників.Єдине, чого не знав, коли готував запис – це те, що для Банкової це чергове мародерство настільки принципово важливе, що там витиснули рішення комітету не завтра, як усі очікували, а ще сьогодні. Отже, у слуг у рамках одного комітету не виникло проблеми з пошуком голосів на злочинне рішення, яким в ЗСУ відбирають 40 мільярдів на різні кешбеки та вовині заманушки. Та й іншого трешу там предостатньо. Будемо дивитися завтра, чи будуть голоси вже в залі Ради на цей акт державної зради? Схоже, що злочинна вертикаль працює без збоїв, усі конфлікти лише назовні для показухи. Та й сьогоднішня зустріч слуг із хазяїном підсобить. Ще одна ганьба і зрада, а в суспільстві й політикумі, крім однієї опозиційної фракції, мовчок. Так, ніби це не знову пограбована слугами армія їх захищає…