Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Кількість підписників: 47 491
Фото: 14,800
Відео: 4,450
Посилання: 5,310
Опис:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Джерело

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | З Днем Українських Добровольців! Це ті, хто не чекали наказу й не огля...

Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
7 020 Охват/переглядів 2026-03-14 14:57 Повідомлення №30315
З Днем Українських Добровольців! Це ті, хто не чекали наказу й не оглядалися, чи підуть чиїсь там діти, хто першими пішли в 2014-му з Майдану й штурмували ТЦК в 2022-му. Ті, хто не купували "білих білетів", не платили хабарів усяким слугам за виїзд з країни та не поповнили СЗЧ. Більшість з них уже п'ятий рік на великій війні, а часто й значно більше від самого її початку.Вони не якісь велетні й не механізми, вони смертельно втмлені й потребують відпочинку та просто обняти рідних. І так само жорстко ображені на бездушну колаборантську владу, яка відмовляється розуміти й навіть умисно демотивує бійців. Але вони далі тримають фронт. І Україна тримається на них. На жаль, не завдяки обставинам, владі, тилу, а часто всупереч...Добровольці не появилися вперше в 2014-му. До УПА пробиралися в глибокому підпіллі, не маючи часто надії на... навіть не на перемогу, бо якою вона могла тоді бути? Але маючи гідність. А покоління початку 20 століття так само, як 24 лютого 22-го нові добровольці добивалися зарахування до своїх підрозділів, вимагали прийому до Січових Стрільців. А раніше козаччина - ніякі ТЦК того часу нікого не виловлювали — це була одна з найбільших добровольчих армій у світі. І давні історичні приклади ополчення наших міст проти Орди чи захланних сусідів — той самий добровольчий рух. Так, це ті, хто тримають Україну. І тому така ненависть до них від тих, кому ця Україна поперек горла, та цілковите нерозуміння від "а какой разніци"... Дякуємо вам за Україну!