Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Кількість підписників: 47 491
Фото: 14,800
Відео: 4,450
Посилання: 5,310
Опис:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Джерело

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Через що ми сьогодні сидимо без світла (в мене вже скоро добу, треба з...

Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
7 540 Охват/переглядів 2026-02-07 15:14 Повідомлення №29873
— Через що ми сьогодні сидимо без світла (в мене вже скоро добу, треба заокруглюватися й економити заряд) й поступово скочуємося в кам'яний вік - епоху племен і вождів? — Бо рашисти нанесли удар по енергетиці. — Правильна відповідь. А трохи конкретніше — яка найосновніша причина різкого дефіциту електроенергії в мережі?— Довелося розвантажити (кардинально знизити в плановому режимі, щоб потім не довелося це робити в аварійному) потужність усіх АЕС, які Zе не зумів здати ворогу. А це абсолютна більшість нашої електроенергії. Ворог не б'є по АЕС, але нищить потужні трансформаторні станції після них. Атомній генерації просто нема куди передавати електроенергію.— Знову правильна й професійна відповідь. Але маніпулятивна.— Чому???— Бо у ворога є співавтори цього злочину. А замовчування про злочин — це співучасть у ньому. І це укрсучвлада. Там не лише деркачівські приспішники Галущенко і його Гринчук, яким досі навіть підозри не оголосили за всі злочини, а вони, замість у тюрмі сидіти за держзраду й розкрадання, ще й хамлять на ТСК в Раді. Там і близькі дружки Zейла Міндіч со товаріщі, яких Zе покривав, а потім допоміг безперешкодно покинути країну.Там сам Zе, який при допомозі всіх згаданих, плюс улюбленця усіх активістеняток Наєма присвоїли собі чи розтринькали понад 60 мільярдів призначених на захист енергетики. Там навіть записи є, де ці дружки Zейла твердять, що тратити гроші на таку дурню — річ неефетивна, краще двушечку на москву. Є й свідчення про рнбо, де Галущенко запевнив, що захищати підстанції на виході з АЕС нема потреби, бо вони з расєянами домовилися, аби їх не рухати.І, ще раз, жодних звинувачень, проваджень, підозр. Усе під патронатом найвеличнішого блазня московії. І теперішнє відключення також під його персональним патронатом.