Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Кількість підписників: 47 491
Фото: 14,800
Відео: 4,450
Посилання: 5,310
Опис:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Джерело

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | А як же так? Єрмака, як нам казали, вже нема (Ага!), а його чєловєчки ...

Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
6 920 Охват/переглядів 2025-12-22 15:43 Повідомлення №29250
А як же так? Єрмака, як нам казали, вже нема (Ага!), а його чєловєчки всі чудово прилаштовані. І уряд у нас досі Єрмака. Там у нього покращилося співвідношення сил. Він мав трьох ворожих до себе міністрів: Галущенка, Гринчук (люди сенатора рф А.Деркача), та М. Федорова (особистий улюбленець Zеленського). Нині вже в уряді Єрмака тільки Федоров з чужих. і той обережніший, ніж будь-коли.У Раді слуги завжди Єрмака не любили, бо не він їх привів і не він їм гроші давав, але він ці конверти вправно урізав. Але опзж й далі під ним, а Хряк і реальний керівник ВРУ Штучний (а ви й не знали?) працюють справно. Останнім часом слуги теж зголодніли і за пайку готові до Єрмака тулитися, бо в Арахамії для них грошей нема. Так можна йти по майже всіх органах. Після "відставки" скрізь впливи екс-завгоспа або зросли, або, щонайменше, не знизилися. І навіть його особистих радників швиденько прилаштовують. Тільки пару годин українці потішилися, що два рафіновані антиукраїнські покидьки Подоляк і Лєщєнко більше не при справах, бо їх звільнили з посад радників неіснуючого керівника опи. А вони вже бац і рішенням Zейла (і хто то йому порадив таке?) вже переоформлені на радників самої опи. Саме так колись після зашкварів переоформляли Арєстовіча... Отака мої малятка, любі хлопчики й дівчатка, ... дурничка получилася. Ніхто нікуди і не йшов. Тож менше слухайте усяких пустобрехів. Країною й далі майже безроздільно править той самий кріт-Єрмак... А кілька примітних хороших новин можна назвати не де-єрмакізацією, а скромненькими плодами часткової де-портновізації у зв'язку з реальним іздиханням останнього.