Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Кількість підписників: 47 491
Фото: 14,800
Відео: 4,450
Посилання: 5,310
Опис:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Джерело

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Вітаю, шановне товариство, й прошу пробачення за зникнення. Зі мною вс...

Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
6 070 Охват/переглядів 2025-09-30 08:29 Повідомлення №28189
Вітаю, шановне товариство, й прошу пробачення за зникнення. Зі мною все нормально. Ну, майже нормально. Не діждуться!Я добряче відхворів. Коли в тебе в анамнезі через усе життя ревматизм, то будь-яке запалення може проходити із серйозними ускладненнями. А я ще сам собі нашкодив. Тягнулося ж усе вже зо два тижні, вирішив у сам розпал, що можу попрацювати, як в старі роки: я бувало з тиском під 200 на ефіри їздив і з температурою під 39 онлайн включення й інтерв'ю відпрацьовував. Минулося. Треба звикати. Суботні два ефіри по півтори години в колег ще якось би зійшли, а свій запис плюс дві годинеи на підготовку й обробку вже вилізли боком. Зараз поступово відходить, хоча надовго вставати ще трудно - слабість і слух поки не зовсім відновився. Буду епізодично сьогодні тут появлятися й дуже хочу знову поновити записи на ютюб.От лише дивне відчуття. Коли три дні не дивився новин, а потім усе пробіг і думка: а про що писати? 99% — пусті слова лише заради слів та окремі провокації заради провокацій (принаймні, поки). З реального значно менше. Жахлива атака проклятої Богом і людьми русні на Україну й, особливо ошаліло на Київ у ніч на неділю. Це іноді корисно прихворіти — сам у Києві, а тільки зараз про це взнав. Просто не чув нічого. Та я й зараз мало що чую. Співчуття родинам загиблих і всім постраждалим. Не лише пораненим. Уявіть, як це страшно в одну мить раптом усе втратити, стати бездомним і... безпам'ятним, коли всі дрібнички, фотографії, листи раптом зникають у вогніу й руїнах... Дуже шкода людей. На жаль, не всім.І чудова новина з Молдови. Там напередодні виборів було аж надто тривожно. Тому така феноменальна перемога європейців Санду й розгром прорашистського блоку перевершили очікування. Я все ж думав, що доведеться формувати коаліцію. А вийшло набагато краще. І тут уже на активність діаспори все не спишеш, бо реально громадяни Молдови робили вибір: Євросоюз чи прорашистський відсталий анклав (бачать поряд біля себе таке "Придністров'я").Якщо українці визначилися на минулих виборах проти європейського майбутнього, то молдовани буквально від появи першої реальної перспективи на членство стали голосувати за Європу. Навіть ті, хто мають дуже заскорузлі погляди. На жаль, для наших це не стане наукою, вони завжди шукатимуть собі виправдання в провинах інших. Таки не дарма Молдову відділили від гальма, на яке перетворилася позеленіла Україна...Отакі перші враження. Далі буду трохи лікуватися й уже реагуватиму на менш однозначні події. Бо там скрізь слова, слова, слова. З матеріального тільки рашистський терор і європейський прорив Молдови.