Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Кількість підписників: 47 491
Фото: 14,800
Відео: 4,450
Посилання: 5,310
Опис:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Джерело

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Звернення до читачів.Хотів це зробити пізніше, але захворів, і друкую ...

Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
5 310 Охват/переглядів 2025-09-24 19:35 Повідомлення №28167
🍁 Звернення до читачів.Хотів це зробити пізніше, але захворів, і друкую зараз з великою напругою - болять суглоби.З 1 жовтня повертаюсь на стару роботу - плюс узяв на себе ще одну. З урахуванням того, що зайнятість буде дуже високою, я не те що вести канал, а навіть відповідати на приватні повідомлення не зможу. Продавати його (канал) - хоча за нього мені вже неодноразово пропонували гарні гроші - теж принципово не налаштований. Бо стовідсотково впевнений, що нові володарі змінять його спрямування та принципи подачі інформації. Не буду й «заморожувати» його, як вже робив тричі - ця платформа повинна працювати й надалі. Вона покликана інформаційно відображати принципи україноцентризму, які я сповідую вже багато років, максимально об`єктивно інформувати про події в Україні та за кордоном, а також продовжувати допомогу ЗСУ.Тому мною прийняте рішення віддати канал своїм читачам. На свій розсуд я обрав двох адміністраторів, яким надаю максимум прав - у тому числі, призначати власних адмінів. Проте, ще раз: для мене надважливим залишається питання, як зберегти той контент та тих читачів, які звикли до моїх критеріїв. Тому попередив адмінів, що заходитиму сюди приблизно раз на місяць та слідкуватиму, щоб канал не змінював своєї концепції. Яка буде відображена у його новій назві - «Україноцентричний». Також періодично підкидуватиму сюди якісь ексклюзивні та аналітичні матеріали, але адмініструвати канал вже не буду.Читачів хотів попросити про одне... Не поспішайте відписуватись - дайте людям шанс проявити себе, бо чи не вперше канал стає справді народним. Адмінів прошу не рубити з плеча за іншу думку, якщо вона аргументована, а не є дешевою провокацією чи очевидним намаганням принизити людей та принципи, на яких тримається цей канал.Зичу усім дочекатись закінчення цієї війни. Тих, хто втратив на ній рідних та близьких, просто міцно обіймаю - тут слова зайві. Будьте мені чемними та здоровими. Слава Україні!❗️Ще раз: допомога ЗСУ залишиться у тому ж обсязі, який був і раніше. На низку питань відповів у коментарях.