Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Кількість підписників: 47 491
Фото: 14,800
Відео: 4,450
Посилання: 5,310
Опис:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Джерело

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на денний випуск у мене на ютюб-каналі: "Діалог — ВІДВЕРТО №...

Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
7 700 Охват/переглядів 2025-08-17 12:39 Повідомлення №27656
Посилання на денний випуск у мене на ютюб-каналі: "Діалог — ВІДВЕРТО №825/17.08 У Вашингтоні із Зе готують капітуляцію? Тільки бізнес? Хто в АРМА, де Кім? Та інше…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=55BAMDlsn20===Нижче перелік і хронометраж запитань сьогоднішнього випуску:00:00 Короткий вступ.02:10 «Після Аляски Трамп сказав у телефонній розмові Зеленському, що пуйло не хоче припинення вогню, а хоче швидкого миру. Це капітуляція?»11:54 «Хто така Ярослава Максименко? Які скелети хоронить її шафа?»18:10 «Аляска - це не дно бездонне, бездонне дно - його йде пробивати московське зе-чмо в понеділок, 18 серпня, коли він летить до Вашингтону. Спрогнозуйте ОЦЕ».24:50 «Звісно, постфактум всі ми розумні. Але так смішно зараз перечитувати вчорашні коментарі "аналітиків", які розбирали деталі, хто перший зійшов з літака, хто і як кому перший руку подав і т.д., наче це щось означає. А по факту лялька московського царя просто висмаркалася в піджак Трампа й підтерлася його краваткою. Не можу назвати результати цього "саміту" інакше, як найбільшою ганьбою для зовнішньої політики США за останні 120 років. Впевнений, що про це буде ваш сьогоднішній вечірній випуск (суботній), і буде цікаво порівняти наші з вами враження про цю "подію"».32:15 «Коли читав про Голодомор, завжди цікавило, хто ті люди, які ходили по хатах і забирав їжу. Це ж здебільшого були українці. Зараз, коли бачимо немало відео, як залазять у подвір’я, в хати, залучають бандитів - тітушок для відлову та побиття людей, як тварин, стає тепер більш зрозуміло і про звичайних виконавців при Голодоморі. Це вже не виглядає як мобілізація, все більше схоже на полювання бандитськими методами».39:15 «Що змусило Трампа зайняти позицію пуйла, може це? пуйло заявив на прес-конференції: "По соседски и в добром здравии и живым, по соседски это выглядит по доброму". Може це і був головний меседж Трампу? І це вже вдруге за рік…»44:10 «Чи відомо вам, куди зник з медійного поля Віталій Кім?»48:40 «Медіа оминули увагою закриті переговори на Алясці дмітрієва з Віткоффом, ймовірно, щодо економічної співпраці США і рашки. Але вже 15.08 путін видав указ, що повертає американські компанії до участі в проєкті "Сахалін-1". Це дозволить іноземним інвесторам (як ExxonMobil) повернути свої частки за умови сприяння зняттю санкцій. Такий собі потрійний win-win: залучення американських інвестицій і технологій+ повернення на європейські ринки, бо нафта і газ будуть продаватись, як американські. Прошу прокоментуйте».56:30 «Хотілося б почути Вашу думку щодо політичної аналітики Остапа Дроздова».1:04:00 «Усі розповідають у блогах та новинах "про мову тіла" двох, важко сказати нормальне слово, людей…, про червону доріжку, про що завгодно. А чому ніхто не розповідає, що сказав терорист, а саме: збільшився торговельний обіг з рашкою на 22 відсотки від січня 2025 року. Вони домовились про співпрацю в космосі і т.д. Як Ви вважаєте, то все правда, а можливо, що я не добру інформацію дивився?»1:09:47 «Ви якось нагадали про таку людину, як кушнарьов. Добре пам'ятаю його, як дуже розумного ворога України. За що і хто його вбив?…»1:19:10 «Це не ввХ. Це дешева підробка. Навіть цапу зрозуміло. Що трамп урод, теж зрозуміло, він підтвердив цей факт (це не стосується решти притомних американців). Питання: навіщо трампу це потрібно, навіщо підтримувати таку ганебну та дешеву виставу? Чому світовий політикум мовчить? Чому ніхто не підіймає це питання? Чи всіх все влаштовує? Чи всі вже грають в цю недолугу гру? Чи світ уже деградував остаточно?»