Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Кількість підписників: 47 491
Фото: 14,800
Відео: 4,450
Посилання: 5,310
Опис:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Джерело

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Ну, що, народ, полюбувавлися на розводнячок найнижчого левела, спеціал...

Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
7 210 Охват/переглядів 2025-08-12 16:09 Повідомлення №27596
Ну, що, народ, полюбувавлися на розводнячок найнижчого левела, спеціально призначений для розумово відсталих або ж для виборців v.zеленського? І це ж уже не вперше, не вдруге, не в сотий і не в тисячний раз. А ведуться ж! Уся історія з обміном територій пройшла закономірні етапи. Хоча ні, ще може бути один проміжний, якщо Трамп з пуйлом домовляться дати змогу zейлу подемонструвати "гєроічєскую рожу". Про ті взаємні поступки територіями сам же Трамп уже не раз казав: українцям треба погодитися, що вони не відвоюють свої території і змиритися з цим (це і є та наша поступка за Трампом). А раша теж має на щось піти, щоб переможцем назвали не путіна, а таки "божественного Дональда-мироточця миротворця". Тільки там ішло все на спад. Спершу йшлося про ЗАЕС і шмат сусідніх районів + вся Харківщина + відмова від апетитів на незавойоване, але записане в їхню конституцію. Далі якось тихо відпала ЗАЕС, потім про Харківщину стихло. Ще є пару сіл на Сумщині й згода пуйла "віддати" Херсон, звідки його вигнали й Запоріжжя, куди воно ніколи не пройде.На все це у zейла згода була давно. Але навіть його виборці, розігріті бравурними заявами про кордони 1991 року, сприймали це, як зраду. Тому цю ідею списували лише на Трампа, а наш Vоvа - він же безкомпромісний. Відкомпромісився, час підпирає дядечка Дональда. Треба брати на себе згоду фактично (не юридично!) зректися окупованих територій.Але ж це зрада! Ну, тоді малюєм зовсім зрадницьку перспективу, а потім її "хєроїчно" відкидаєм і на попередньо узгоджений варіант безкарної й гарантованої здачі понад 20% території країни тобі кричать не "Зрада! На палю! Геть!", а "Ура! Наш Vаvа лудший!" Це ж стара тільки дуже спримітивізована версія технології: "введи в хату вонючого козла ... виведи козла з хати". Тільки ж дуже сильно він поспішав — у zе-бобіків ще рефлекс не перепрошився...А доповнена версія просто передбачає проміжну заяву пуйла: "ні, ми таки хочемо ще незайнятого". Тоді Трамп дасть пуйлу ще 50 днів тільки з "повітряним перемир'ям", але без наземного, а zейло без розголосу допоможе захопити те, що зараз пуйлу особливо принципове...От лише в тій краматорській міській агломерації, крім виборців zе та путінських ждунів, є певна кількість хороших, мудрих, патріотичних людей. От ви уявляєте, як їм зараз у передчутті, помноженому на всю цю брехню й непевність???