Джерело
Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Стамбул і порожнеч...
8 500 Охват/переглядів
2025-06-02 20:36
Повідомлення №26349
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Стамбул і порожнеча… Раунд другий". Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=No3vABUTzyw===Перепрошую, сьогодні без додаткового допису під відео. Запис зробив уже після ефіру на Анексії, тому виходить і так запізно. Зрештою, й так усе зрозуміло. Другий раунд переговорів у Стамбулі, який навіть переговорами назвати трудно. Україна після вчорашніх атак могла на ці переговори прибути з геополітичною перевагою та почати їх вести з позиції сили. Москва явно почувається невпевнено й її позиції видавалися слабшими. Але… Все, як завжди. Переговорники на чолі з Умеровим? Ви від нього хоч чогось можете очікувати? А ймовірні глобальні переваги через провальну Зе-дипломатію вже обернулися на свою протилежність. Наш лідор сьогодні вже гастролює у Вільнюсі, поспілкувався з прем’єром Фінляндії, замість вести важкі розмови з ядерною трійкою: США, Британією й Францією. Про втрачені шанси, нову серію рашистського тролінгу, куці досягнення без нашої активної позиції та про загальний підсумок тих недопереговорів сьогоднішній вечірній сюжет. А поки дякую за ваші перегляди, запрошую підписуватися на мої канали в ютюб і телеграм та прошу про поширення, рекомендації, коментарі і вподобайки.