Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Кількість підписників: 47 491
Фото: 14,800
Відео: 4,450
Посилання: 5,310
Опис:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Джерело

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "«Зелений гетьман н...

Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
7 500 Охват/переглядів 2025-04-07 20:31 Повідомлення №25482
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "«Зелений гетьман на коні, а Україна у крові». З пісеньками на вибори? Загроза тупих зе-технологій…" Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=gXfBLHf8jcg===Російський політтехнолог Подоляк тупо й по московськи «обґрунтовує», чому в українців нема іншого порятунку, окрім, як обирати це Зе на другий, третій… довічний термін. А як він може це доводити, окрім московських схем, адже там це спрацювало, як і в лукашенківській Білорусі, КНДР та ніби й усе. Тим часом Зе-команда напружилася й породила пісеньку про свого «зеленого гетьмана». От лише ніхто, окрім ботів її дослухати до кінця не може – на блювоту тягне. А це ви дарма. Завдання поставлено всій країні: насвистувати й наспівувати цей тупий згенерований ШІ мотив. А ще ботоферми Подоляка й Федорова застосували геть зовсім бородату технологію проти Порошенка та його прихильників. Самі вигадали, написали й підсунули в коментарях унікально цинічний текст із зловтіхою про загиблих у Кривому Розі. Самі скопіювали, самі ж розігнали й почали обливати брудом тих, хто, на відміну від Зе-сміття, щиро співпереживав з постраждалими й родинами жертв.Ішли типові дні зеленої виборчої кампанії з цинізмом, брудом, пробиванням чергового дна. Звісно, під час війни та за гроші, змародерені з військових закупівель – ціною життів наших захисників. Чи хоч когось це могло б ще здивувати? Ах, так. Це події двох днів, коли вся справжня Україна оплакувала загиблих у Кривому Розі, де рашисти умисно й цілеспрямовано вбили 9 дітей… Кожному своє: нам – біль і скорбота. Зе-прислузі – бруд, цинізм і шанс задіяти нову чорнуху від расєйських партньоров…