Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тарас Чорновіл 🇺🇦

@Chornovil_official
Кількість підписників: 47 491
Фото: 14,800
Відео: 4,450
Посилання: 5,310
Опис:
Офіційний канал Тараса Чорновола Official channel of Taras Chornovil
Джерело

Тарас Чорновіл 🇺🇦 | Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Коли через байдужі...

Логотип телеграм спільноти - Тарас Чорновіл 🇺🇦 Тарас Чорновіл 🇺🇦 @Chornovil_official
8 600 Охват/переглядів 2025-04-05 19:36 Повідомлення №25449
Посилання на вечірній сюжет у мене на ютюб-каналі: "Коли через байдужість влади ми втрачаємо людей, час і Україну… Трагедія Кривого Рогу й мародерство". Запрошую:https://www.youtube.com/watch?v=clwwG0p0Lrk===Цей сюжет про дві болісні речі. Пригадуєте, як колись Порошенко робив акцент, що ми втрачаємо людей, території і час. Тут про жахливу втрату людей, яка обійдеться агресору-терористу цілковито безкарно. І ще ширше, як ми взагалі крок за кроком втрачаємо Україну. І йдеться далеко не тільки про території… І все через те, що правлять Україною люди, яким вона абсолютно не потрібна, хіба, як ресурс для розміну й спроб купити лояльність до себе персонально.Кривий Ріг - біль і жах для українців. А для терориста ворога – відчуття цілковитої безкарності. Кремлядь свідомо віддавала наказ завдати саме такого болісного удару й чудово усвідомлювала, кого найперше буде убивати й калічити. Навіть такий цинічний терорист задумується про наслідки. Окрім випадку, коли наперед уже знає, що наслідків не буде, як не було й під час сотень подібних злодіянь за ці три роки. Коли всі передбачені й логічні дії для підняття світової думки вже наперед заблоковані й точно не будуть задіяні владою країни-жертви цих терористичних атак. І це не тільки про Кривий Ріг…Друга тема про взагалі дику історію, коли влада готується підписувати цілковито колоніальну угоду та й загалом уже роздає та продає країну гуртом та вроздріб. Але панічно боїться витоків інформації про ті умови, за якими запускає в розхід усю власність, яка саме цим чиновникам і не належить. Коли жах нападає на владоможців не через те, що вони віддали Україну на пограбування, а тому, що хтось дозволив собі розповісти представникам власника про зміст тих оборудок. І чому після цього не залишається ані найменшої довіри? Ще нагадую, а як же це мало б відбуватися, якби в Україні ще діяла Конституція?..