Джерело
Чернігів Оперативний | ️Сів за кермо напідпитку — скоїв дві ДТП і намагався втектиДнями на лі...
9 930 Охват/переглядів
2026-02-23 11:05
Повідомлення №51192
⚡️Сів за кермо напідпитку — скоїв дві ДТП і намагався втектиДнями на лінію 102 надійшло повідомлення від небайдужої громадянки про ДТП на вулиці Гетьмана Полуботка — водій автомобіля Subaru Legacy здійснив наїзд на дорожній знак і залишив місце події.👮♀️Патрульні встановили всі обставини, опис транспортного засобу та ймовірний напрямок його руху, після чого передали в радіоефір орієнтування про розшук.Обстежуючи вулиці міста, інспектори помітили автомобіль, про який ішлося в повідомленні: він рухався в темну пору доби без увімкненого ближнього світла фар. Патрульні подали керманичу сигнал про зупинку, однак він проігнорував законну вимогу та почав пришвидшувати рух, намагаючись утекти.Згодом, не обравши безпечної швидкості та не впоравшись із керуванням, водій виїхав за межі проїзної частини й здійснив наїзд на електроопору. На щастя, внаслідок автопригоди ніхто не постраждав.🔍Під час спілкування з 21-річним чоловіком патрульні помітили в нього зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Кермувальник пройшов огляд на місці за допомогою приладу Драгер. Результат — 2,60 проміле.Крім того, під час перевірки документів поліцейські зʼясували, що громадянин не має права керування транспортними засобами, оскільки ніколи не отримував посвідчення водія.Патрульні склали на чоловіка низку адмінматеріалів, відсторонили від керування транспортом, а автомобіль евакуювали на спецмайданчик.✍️ Патрульна поліція Чернігівської області 🆕Надіслати новину🆕😎Підписатись😎