Джерело
ЧЕРКАСЬКА ТЕЦ - НОВИНИ | НА ЧЕРКАСЬКІЙ ТЕЦ ВИСАДИЛИ АЛЕЮ САКУР 🌿 🏭🌸 На території підприємства В...
598 Охват/переглядів
2026-05-15 12:00
Повідомлення №1078
НА ЧЕРКАСЬКІЙ ТЕЦ ВИСАДИЛИ АЛЕЮ САКУР 🌿 🏭🌸 На території підприємства ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» з’явилася особлива алея сакур. Це деревце символізує гармонію, оновлення, розквіт і надію.👷♂️ До висадження дерев японської вишні долучилися працівники підприємства та керівництво, об’єднавшись навколо доброї справи.🪴🌷 Окрім висадки сакур, працівники навели лад на клумбах, впорядкували територію та розсадили квіти, щоб простір підприємства став ще більш охайним і затишним.👷♀️ Алея простягається вздовж пішохідної зони, якою щодня прямують працівники на роботу та містяни, аби відвідати Центр обслуговування споживачів Черкаської ТЕЦ.🩷 Уже наступної весни квітучі дерева будуть дарувати красу та гарний настрій працівникам станції й відвідувачам, створюючи особливу атмосферу.📆🤗 Символічно, що алею висадили саме сьогодні, в Міжнародний день родини, адже колектив нашого підприємства – це велика енергетична родина, у якій важливими є підтримка, взаєморозуміння та спільна турбота про тепло в наших домівках. 🌸❤️ Нехай ця алея стане для працівників станції символом єдності, добробуту, миру та віри в майбутнє. Попри війну, життя триває.🫶 Працюємо для Вас! Працюємо з теплом і світлом у наших серцях!