Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЧЕРКАСЬКИЙ БЛАГОВІСНИК
Додано 14 лип 2024

ЧЕРКАСЬКИЙ БЛАГОВІСНИК

@Cherkasy_Blagovest
Кількість підписників: 1 182
Фото: 7,430
Відео: 410
Посилання: 3,860
Опис:
Офіційний канал сайту Черкаської єпархії Української Православної Церкви про стан і розвиток православного життя в Черкаські єпархії. На сайті https://Cherkasy.Church.UA Ви зможете прочитати новини, подивитися #фото, послухати #проповіді...
Джерело

ЧЕРКАСЬКИЙ БЛАГОВІСНИК | Коментар до останніх подій у Черкасах міжнародної правозахисної органі...

Логотип телеграм спільноти - ЧЕРКАСЬКИЙ БЛАГОВІСНИК ЧЕРКАСЬКИЙ БЛАГОВІСНИК @Cherkasy_Blagovest
2 700 Охват/переглядів 2025-05-09 18:14 Повідомлення №9166
Коментар до останніх подій у Черкасах міжнародної правозахисної організації Public Advocacy З юридичного погляду дії мера Черкас мають оцінюватися з погляду кримінального права, оскільки релігійна організація УПЦ має юридичні права на земельну ділянку, на якій збудовано захоплений храм, а також є власником будівлі. Тому, не будучи власником будівлі храму, ні мер, ні будь-хто інший не мав жодного права захоплювати будівлю силовим способом, тим більше із залученням поліції. Ба більше, згідно із законодавством України, навіть маючи права на нерухомість, неможливо виселити з неї будь-кого без попереднього розгляду судового позову про виселення і без наявності рішення суду про виселення, яке набрало законної сили і яке має виконувати судова виконавча служба - окремий державний орган, що й має право залучати за потреби поліцію. Але мер вирішив цього не робити, і це самоуправство, перевищення повноважень, а також незаконне утримання культової будівлі. Окремо потрібно розглядати і його висловлювання під час розмови з митрополитом Феодосієм: маса дискримінаційних висловлювань і риторики ворожнечі з боку мера. Рекомендую вірянам УПЦ подати черговий пакет заяв до поліції за всіма переліченими статтями КК, і розуміючи, що за цієї влади, найімовірніше, це ні до чого не призведе, - готувати міжнародні скарги та включати цей епізод до інформаційних кампаній, показуючи, як чиновники в Україні ігнорують верховенство права і не вважають за потрібне виконувати закон навіть в елементарно зрозумілих ситуаціях (не можна захоплювати чуже, не можна порушувати права власника, тим паче публічно). Але факт подачі заяв у поліцію можна буде використати пізніше.... колись настане зворотна ситуація і винним доведеться відповідати за свої дії.