Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЦСП «ОМЕГА»
Додано 14 лип 2024

ЦСП «ОМЕГА»

@Centr_omega_NGU
Кількість підписників: 15 676
Фото: 5,600
Відео: 2,860
Посилання: 1,410
Опис:
Інформаційний канал ЦСП «ОМЕГА» НГУ Зв'язок: @SOC_NGU https://omegasof.army https://youtube.com/@center_omega_ngu https://www.facebook.com/CentromegaNGU https://www.instagram.com/omega_csp Рекрутинг: 066-000-3073
Джерело

ЦСП «ОМЕГА» | У Києві на честь Центру спецпризначення “Омега” був проведений всеукра...

Логотип телеграм спільноти - ЦСП «ОМЕГА» ЦСП «ОМЕГА» @Centr_omega_NGU
5 500 Охват/переглядів 2025-03-31 08:01 Повідомлення №5674
У Києві на честь Центру спецпризначення “Омега” був проведений всеукраїнський турнір із самбо.В урочистому відкритті заходу взяли участь представники ЦСП Омега, начальник Центру, генерал-майор Павло Яцюк, керівник 1-го окремого загону спеціального призначення та спецпризначенці Омеги. Турнір був присвячений героям Центру спецпризначення Омега. Захід розпочався з хвилини мовчання, якою учасники вшанували пам’ять героїв, що віддали своє життя за свободу і незалежність України. Зокрема, в ЦСП Омега служили двоє визначних самбістів України, які загинули в бою з окупантами:- майор Вадим Зеленюк, Герой України, командир 1-о окремого загону ЦСП “Омега”, майстер спорту міжнародного класу з самбо, багаторазовий чемпіон України, призер чемпіонатів світу та Європи з самбо;- капітан Олег Грама, командир 2-ї бойової групи 3-ї групи спецпризначення ЦСП “Омега”, майстер спорту з самбо, багаторазовий чемпіон і призер чемпіонатів і Кубків України.Загалом з початку повномасштабного вторгнення понад 500 спортсменів та тренерів Національної федерації самбо України стали на захист України у лавах різних військових підрозділах та інституціях.На відкритті турніру на військові потреби ЦСП Омега передали 150 тисяч гривень. 50 тисяч передала Національна федерація самбо України, а 100 тисяч — ІТ-компанія “АСПІН”.Загалом у змаганнях взяли участь 120 молодих спортсменів з 10-и регіонів України — Київської, Вінницької, Житомирської, Донецької, Черкаської, Івано-Франківської, Сумської, Харківської, Полтавської областей, а також з Києва. Змагання були сповнені яскравих емоцій від динамічних сутичок, дружньої атмосфери, красивої боротьби молодих спортсменів.За підсумками турніру в командному заліку перші місця зайняли команди:- Вінницька область — у змаганнях серед юніорів- Житомирська область — у змаганнях серед юніорок- м. Київ — у змаганнях з бойового розділу самбо.ЦСП Омега висловлює вдячність усім причетним за організацію турніру. Слава спецпризначенцям ЦСП “Омега”. Слава всім нашим захисникам.