Джерело
Cat_Housess | Ось і дійшли до самого відчаю. Корму на 3 доби. Їсти далі нічого 🆘🆘🆘На...
150 Охват/переглядів
2026-03-17 19:07
Повідомлення №5774
Ось і дійшли до самого відчаю. Корму на 3 доби. Їсти далі нічого 🆘🆘🆘Наразі в нас 50 котиків. Більша частина особливі на доживанні. Мішка(3000грн) вистачає на 3 доби. Далі голод . Починаємо норму ділити на два прийоми.Фонди нам не допомагають. Там всі свої все отримують та ті , хто масово гонять евак. Іншим зась! Тепер по Акулі. На жаль щось в неї прогресує. Відмовляють лапи. Постійно температура 40+. По останнім аналізам зі стаціонару картина Фіпу. Дуже треба пігулки gs441524. Нажаль їх потрібно багато. Ціна блістера 3000. 9 блістерів на курс.Але й вони потрібні і Лілі.Бо все лікування марне. І обидві манюні помруть на відміні препарату. В такому скрутному становищі ми , ще не були. Якщо не зберемо прийдеться наблюдати саме гірше…. Голод та смерть Лілі та Акули. Просимо допомоги не байдужих 🆘🆘🆘🆘🆘Баночка на корм:https://send.monobank.ua/jar/3LRJaGs4LsБаночка на препарат gs441524. Двом на курс лікування:https://send.monobank.ua/jar/3GG6v3p4mu🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘Конверт Приват:https://www.privat24.ua/send/hhcwn