Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сapitalizator UA
Додано 06 гру 2025

Сapitalizator UA

@Capitalizator_UA
Кількість підписників: 15 906
Фото: 531
Посилання: 542
Опис:
Сapitalizator UA - канал про інвестиції та примноження капіталу. 🌐 Сайт https://Capitalizator.UA ▶️ Youtube - https://youtube.com/@CapitalizatorUA 📈Патреон https://www.patreon.com/c/capitalizator 📩 Контакти/Реклама @CapitalizatorUA
Джерело

Сapitalizator UA | Згідно останнього звіту по ринку праці, сильно зросла кількість робочи...

Логотип телеграм спільноти - Сapitalizator UA Сapitalizator UA @Capitalizator_UA
10 700 Охват/переглядів 2025-12-27 10:01 Повідомлення №726
💡 Згідно останнього звіту по ринку праці, сильно зросла кількість робочих місць на неповний робочий день і відповідно, впала занятість на повний день. Тобто, економічна невпевненість роботодавців зростає.🔥 Ще трішки цікавого:📉 Загальна кількість сімей у США з дітьми віком до 18 років скоротилася до найменшої кількості в цьому столітті. Це доволі структурна зміна, яка веде до старіння населення. А також, це ознака "перелому" у імперському циклі. Проте, якихось швидких змін у економічній моделі не буде, це справа десятиліть.📈 До вчорашнього відео - за цей рік ФРС через РЕПО уже влила в банки більше 120 мільярдів (забув підсумувати у відео). 🙈 Не можете знизити інфляцію до 2%, бо продовжуєте друкувати гроші? Є просте рішення - просто підняти ціль ФРС із 2% на 3% - і можна хоч уже знижувати ставки. Це пропозиція міністра фінансів США Скотта Бессента.🎯 Тим часом, кандидат на посаду голови ФРС Хассетт каже, що США значно відстають у зниженні процентних ставок. А ще, він не вважає, що дружні стосунки з президентом мають бути дискваліфікуючим фактором для кандидата на посаду голови ФРС.💸 Із 7 січня 2026 почнеться примусове стягнення студентських боргів із зарплат у США. Нагадаю, рівень протермінування на 90+ днів знаходиться на рівні 9,6%, що є доволі відчутною цифрою (це мільйони американців). Будуть знімати до 15% від зарплати, а це може бути відчутним тиском на споживання.🔗 На Patreon вийшов свіжий допис із циклу "Свідомий Інвестор" на тему власний аналіз>>>