Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Capitalist Invest
Додано 14 лип 2024

Capitalist Invest

@CapitalistInvest
Кількість підписників: 17 208
Фото: 459
Відео: 5
Посилання: 371
Опис:
Інвестиційна команда @OstanniyCapitalist. capitalistinvest.com Питання й пропозиції – @CapInvest_Admin [email protected] Минулі результати не є гарантією майбутніх. Ми не надаємо жодних рекомендацій чи порад щодо інвестицій.
Джерело

Capitalist Invest | Рітейл не відтупає з ринкуРоздрібні інвестори не хочуть виходити з рин...

Логотип телеграм спільноти - Capitalist Invest Capitalist Invest @CapitalistInvest
8 300 Охват/переглядів 2025-04-17 16:37 Повідомлення №427
Рітейл не відтупає з ринкуРоздрібні інвестори не хочуть виходити з ринку США, і нещодавній розпродаж зустрівся з рекордними потоками покупок🤑.У минулий четвер чисті покупки роздрібними інвесторами склали понад $3 млрд – новий щоденний рекорд з 2014 року, коли почали збирати такі дані. Дані наочно показують, що цей імпульс покупок почався відразу після оголошення тарифів і заслуговує на пильну увагу👀. Коли ж інституційні гравці почали виходити з ринку, усі запитували: “Як довго рітейл купуватиме акції? І чи стане припинення цих покупок сигналом дна розпродажу?”.До пандемії правило 5 днів чистих продажів добре працювало на ринку, але після, через багато факторів (в тому числі через попит на пасивні інвестиції) цей індикатор дещо «зламався» і більше не вказує на фактори для падіння чи зростання.Також, як ми давно підмічали у розмовах з клієнтами, індикатор настроїв AAII Bull–Bear теж припинив свою ефективність, оскільки інвестори хоч і панікують на словах, на своєму інвестиційному рахунку не роблять жодних змін🥲.У березні рітейл інвестори лише «злегка» скоротили частку акцій в портфелях, хоча чисті ведмежі настрої досягли рівнів, характерних для рецесій. 😢 Отже, тенденція лишається незмінною: людські настрої стають дедалі більш песимістичними, проте акції не продають.Можливих пояснень багато, але одне з ключових — це надлишкові заощадження, накопичені під час Covid і в цілому за останні роки, коли американська економіка й споживач (здебільшого на тривалих стимулах реального сектору) продемонстрували неабияку силу💪.Питання полягає в тому, чи зламається цей тренд і все ж чи перейдуть рітейл-інвестори до реальної паніки – продажі своїх активів😱. Наразі виглядає, що це ймовірно, якщо Штати опиняться у рецесії і компанії будуть показувати незадовільні реультати. Саме тоді можливо і буде «точка входу» для тих, хто шукає сигнал від паніки рітейлу, який здається неабияк «порозумнішав за останні роки» (а може і ні, сумнівне твердження😂).Але є й інший кінець цієї проблеми – можна взагалі не дочекатись продажу рітейлом, тоді можна прогавити весь ріст ринку чекаючи на такий сигнал🥲. Яка ймовірність цього сценарію – вирішувати тільки вам, вона значно нижча за перший з продажами, але вона теж є, тому треба застосовувати у своїх стратегіях пропорційно обидва варіанти👏.