Джерело
CRAF | Сьогодні 28 липня в Києві пройшла масова акція в підтримку наших війсь...
737 Охват/переглядів
2024-07-28 18:31
Повідомлення №2612
Сьогодні 28 липня в Києві пройшла масова акція в підтримку наших військовополонених «ПОЛОН ВБИВАЄ»Саме сьогодні вона була в памʼять про загиблих захисників Полку «АЗОВ», які загинули внаслідок терористичного акту зі сторони росіі в Оленівці, рівно два роки тому.Після цієї акції дівчата, які не пропускають жодного зібрання з приводу нагадування про військовополонених разом з військовим зайшли випити каву до ЦУМу.Коли вони сиділи за столом, їх таблички із закликом про звільнення наших захисників з ворожого полону лежали поряд з ними і привернули увагу охоронця, який почав їм грубити і виганяти із фудкорта, що розташований на 6му поверсі цього ж ЦУМА. За словами охоронця, це не його рішення, а правила універмагу і колективне рішення керівництва (що підтверджує його постійна консультація з кимось через навушник).Нічого вимагати не буду, ніяких людських свідомих визнань своїх дій від керівництва ЦУМА не очікую.З ними вже все зрозуміло.Просто прошу надати інформацію по даному персонажу (охоронцю) і керівництву ЦУМА і їх Служби Безпеки, бо даними істотами вже зацікавлені військові ветерани і побратими тих, хто зараз знаходиться в полоні.Поки їх сраки захищали ті, хто кожен день перебуває в пеклі російського ворожого полону, вони забороняють на їх території нагадувати за тих, хто віддає за них життя.У вас шо, сука, війна закінчилась?У вас, сука, нікого немає в полоні?Чи всіх звідти вже повернули?