Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - БУТУСОВ ПЛЮС
Додано 14 лип 2024

БУТУСОВ ПЛЮС

@ButusovPlus
Кількість підписників: 347 564
Фото: 9,630
Відео: 18,800
Посилання: 9,350
Опис:
Офіційний канал головного редактора Цензор.Нет Юрія Бутусова YouTube: youtube.com/c/БутусовПлюс Стати спонсором: https://www.youtube.com/channel/UCg7T647ROSeONOCHeNMBduQ/ Twitter: https://twitter.com/UButusov Надіслати контент: @feedbackbutusov_bot

👥 Кількість підписників

347 564
Середній/День:: -41
Середній/Тиждень:: -576
Середній/Місяць:: -637

👁️ Середній перегляд на повідомлення

47 357
Середній/День:: 54,700
Середній/Тиждень:: 48,357
ERR: 13.63%

📊 Кількість повідомлень на день

1
Останній день: 11
Середнє за тиждень: 3.9
Середнє за день: 1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 51,200 25-12-29 10:09
Наталія Пінєгіна була на балконі своєї квартири в Дніпрі, коли в будинок влучив «шаxед». На її очах обвалилися кілька поверхів, а сусіди зверху провалилися у вітальню Наталії. Жінка дивом вціліла разом із чоловіком, дочкою і собакою. Їхня квартира, де Наталія жила з народження, повністю знищена.«Я сиділа на балконі і коли почула звук шахеду, увімкнула камеру. Що на мене чекало за дверима моєї кімнати я ще не знала. Я чула вий собаки. Ноги підкосило від криків моєї донечки: “Тато, допоможи мені!“ - вона на той момент була у себе в кімнаті - на неї впали вікна. До неї прибіг тато - він був у ванній кімнаті . Туди він зайшов помити руки за хвилину до вибуху - це йому і врятувало життя. На відео Рома - це мій сусід з 3-го поверху, вони із донькою упали до нас, хлопець його доньки пролетів далі, на перший поверх. Крізь дим я побачила жінку у нічній сорочці - вона упала до нас з 6 поверху, мій чоловік встиг її перенести у ванну кімнату перед тим, як поверхи почали валитись далі. Ми шукали Мирославу - доньку Роми. І коли почули її крик під завалами з’явилась надія. Ми вижили, це справжнє диво!» - так описує страшну ситуацію авторка відео.Джерело
👁 45,800 25-12-28 11:22
⚡️Руський Іван здався в полон FPV-дрону «Спартану»У полон взяли росіянина, чия історія могла б стати сценарієм для мелодрами. 27-річний Іван та його друг Гоша були в запої – відзначали невірність Іванової дружини. Одного разу, коли п’яні друзі спали на лавці в Ульяновську, їх «мобілізували».Так вони приїхали воювати до України. Гошу одразу вбив комбат, бо той не хотів ділитися грошима. Іван віддав усі кошти, які мав, тричі тікав у СЗЧ і тричі був спійманий та повернений на передову.На останнє завдання він ішов без броні та зброї (для СЗЧшників російської армії така «розкіш» не передбачена). Коли побачив FPV-дрон батальйону Black Sky бригади «Спартан», діяв нетипово – вирішив не тікати, а жестами показував, що хоче здатися в полон.Тепер Іван мріє ніколи не повертатися до росії, адже «на болотах» один раз «м’ясо» – «м’ясо назавжди» (до того ж дружина вже вдруге носить не його дитину).Свою історію Іван добровільно розповів на камеру:https://www.youtube.com/watch?v=OSq4PEayYNk&t=1sInstagram | Facebook | YouTube | Twitter | TikTok | Сайт | Мерч
👁 47,400 25-12-22 09:42
"Хочется орать от бессилия и несправедливости"Ліквідований під час підриву автомобіля Kia Sorento на парковці біля будинку начальник управління оперативної підготовки ЗС РФ Фаніл Сарваров став одним з найвищих за рангом російських військових, вбитих в російському тилу після початку війни. У біографії Сарварова на сайті Міноборони зазначено, що він воював в Інгушетії, Чечні та Сирії. Управління оперативної підготовки очолював з 2016 року. Займався навчанням командирів і підготовкою органів військового управління до масштабних операцій, планував проведення навчань.Раніше за подібною схемою українськими патріотами були ліквідовані ще два генерали:- 25 квітня 2025 року – заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу Ярослав Москалік.- 17 грудня 2024 року – начальник військ радіаційного, хімічного і біологічного захисту (РХБЗ) Ігорь Кірілов. Показово, що першими від цієї новини збудилися українські зрадники і пропагандисти, які зараз проживають в РФ – уродженка Одеси Юлія Вітязева і нацист Олексій Селіванов, який називає себе «русским киевлянином».
👁 49,000 25-12-21 09:59
‼️Готуємось до найгіршого сценарію битви за Костянтинівку. Ворог вже підходить до міста з трьох сторін. Далі - спроба повної дронової блокади. Не чекаємо поки нам «підвезуть НРК», коли ляже вся традиційна логістика. Готуємо резервну армаду наземних дронів незалежно від централізованих поставок. Щоб не було пізно. Перші 2 Таргани 200 надійшли від Луцької громади. Дякуємо за допомогу! Далі буде. Виробник готує наступну партію дронів, оплачених волонтерами. Витягнемо логістику - збережемо Констаху. Або протримаємось максимально довго та врятуємо наступне місто.На ремонт та обслуговування НРК Наші НРК щодня доставляють найнеобхідніше на передній край. Їм потрібні ремонт та обслуговування, щоб вони і далі зберігали життя наших воінів 🎯Ціль: 100 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/w7WHAKZp6💳Номер картки банки4874 1000 2093 2854А тут збираємо на ще один Тарган 200 для 100 ОМБр🎯Ціль: 300 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/g8duSw9Wu💳Номер картки банки4874 1000 2052 6466Джерело
👁 50,100 25-12-09 07:31
🪖 ДВА бійця 67 бригади взяли в полон ШІСТЬОХ окуп@нтів!Під час проведення ударно-пошукових дій щодо виявлення противника ДВА бійця 3 механізованого батальйону 67 бригади взяли в полон ШІСТЬОХ військовослужбовців рф на Олександрівському напрямку. 📍Пишаємось героїзмом і майстерністю наших мужніх воїнів, які прийняли вольове рішення протистояти переважаючим силам противника і, взявши їх у полон, зробити все можливе для того, щоб зберегти життя "обмінному фонду" та не дати окуп@нтам вбити своїх "сослуживців".На кадрах зі стріму помітно, як під час оперативно спланованої і реалізованої евакуації артилерія ворога намагається поцілити по своїх. Ці дії є методом залякування окуп@нтами своєї ж армії, де повністю знецінюється життя особового складу, який вони кидають на вірну смерть.Не зважаючи на постійну навалу і безкінечні спроби ворога прорвати нашу оборону 67 окрема механізована бригада гідно тримає стрій і рухається тільки вперед, звільняючи українську землю.🫡🎬 Стрім від 8 грудня 2025 року. Дніпропетровщина. Смуга відповідальності 67 ОМБр ЗСУ 🇺🇦
👁 73,800 25-09-25 18:07
Як російські виродки займають будинки українців та обживаються на окупованих територіяхЗнайомтесь, заступник командира 2-го загону по тилу, начальник тилового забезпечення військової частини 11659, 22 окрема гвардійська бригада СпП ГШ МО РФ, майор Господенко Ігор Олександрович, 18.01.1977 р.н., позивний «Ростов», уродженець Ростовської областіЗ моменту окупації Запорізької області разом з іншими окупантами віджали приватний будинок в селі Новоолексіївка, Бердянського району Запорізької обл., по вул. Перегудова, 17, що вочевидь належав українському працівнику поліції.Також в цьому селі розміщено інший особовий склад цієї бригади – розвідгрупи. Господенко забезпечував їх харчуванням та паливом, натомість в даному будинку постійно відбувались пиятики, гнали самогон та поїли усіх, хто з вищого керівництва бригади приїздив на перевірки. На одному із відео саме кадри пияцтва зранку в цьому будинку, де Господенко частує в.о. командира бригади, заступника командира бригади по мтз полковника Сергія Галкіна, 19.09.1984 р.н. Надіслано підписником каналу
👁 43,200 25-08-12 18:19
Заміна піхоти на позиціях в умовах сучасної війни — одна з найскладніших і ризикованих операцій у бойових підрозділах.На відео — піхотинці 93-ї бригади Холодний Яр щойно вийшли з позицій, де тримали оборону багато місяців. Боєць спеціального батальйону “Алькатрас” “Калина” разом із побратимом зі стрілецького батальйону “Сільвою” тримали оборону протягом 140 днів. Вони зайшли на позиції 16-го березня, а вийшли у серпні. Сам вихід тривав більше 3-х діб, адже воїни були знесилені і йшли дуже повільно, а також на шляху в тил доводилося постійно переховуватися в укриттях через обстріли росіян. Інший воїн “Алькатрасу” “Гера” пробув на позиціях 3 місяці. З них місяць він тримав оборону наодинці. Його товариш отримав поранення і був евакуйований. Так “Гера” залишився сам. Аж поки на його позицію не вийшов іншій побратим — “Умка”. Позицію “Умки” розбили, і він повзком протягом 40-ка годин переміщувався по посадці, шукаючи прихисток. Він стверджує, що вижив завдяки підготовці, яку отримав в батальйоні “Алькатрас”.
👁 79,400 25-07-22 17:45
🔴Здається, що у парламенті 263 людини забули чому Росія напала на Україну і через які причини ми ведемо війну?1. У 2013-му році народ на Майдані піднявся на знак протесту проти відміни асоціації з Європейським союзом. Ключовою вимогою ЄС було створення самостійних антикорупційних органів - НАБУ та САП. Гасло асоціації з ЄС стало гаслом боротьби за незалежність від Росії. Заради зміни проросійської влади у центрі Києва загинули під кулями кілька десятків людей.2. У 2014-му Росія напала на Україну, у розпал битви за Дебальцево взимку 2015-го були створені НАБУ та САП, тому що без цих інституцій Україна отримати асоціацію не могла. І Україна отримала асоціацію з Євросоюзом, і саме це зараз - гарантія збереження проєвропейського курсу. Щоб ці зміни стали можливими за роки АТО-ООС на війні загинули тисячі людей.3. У 2022-му році Росія атакувала всю Україну, і відкрито оголосила, що збирається змінити владу, щоб поставити свою - проросійську, тобто щоб Україна не мала асоціації з ЄС, а мала царя у Москві. У цій війні загинуло значно більше ста тисяч людей, і люди гинуть щодня. Гинуть за свободу, за державу, за європейській вибір.І в цей час у Верховній Раді 263 депутати, включно з депутатами проросійської партії ОПЗЖ, створеної зрадником Медведчуком, яка завжди відкрито виступала проти асоціації з ЄС та підтримувала проросійський курс, проголосували за обмеження повноважень НАБУ та САП, тобто за підрив антикорупційної реформи, яка є ключовим елементом асоціації з ЄС. Спільно з ними голосували Слуги, і троє з ЄС, один з Голосу, і увесь БЮТ Тимошенко, уся "Довіра" олігарха Веревського, усе "За майбутнє" олігарха Палиці. Виникає питання - на чиєму боці виступають ці 263 у війні? Чи усвідомлюють наслідки від диверсії по підриву стосунків з Європейським союзом? Якщо закон вступить в силу, ці 263 увійдуть в історію як і ті кнопкодави, які голосували за диктаторські закони Януковича 16 січня 2014-го року. І наслідки для цих кнопкодавів та для цього закону будуть однакові. Сподіваюсь, що розум виявиться сильніше, і закон проти НАБУ не вступить у силу, і наші зобов'язання перед Євросоюзом не будуть знищені.Жодні чорнила не здатні перекреслити кров. Не можна забувати, чому почалась ця страшна війна.
👁 72,600 25-03-22 19:59
Безпрецедентна історія, як російський солдат з штурмової роти 7-го мотострілецького полку 18-ї мотострілецької дивізії вирішив здатися у полон дрону 13-ї бригади Нацгвардії «Хартія». Росіянин став біля бліндажа свого командира, і коли черговий дрон підлетів, то не став тікати та ховатись. А показав на бліндаж командира роти 7-го полку позивний «Соловей» та закинув до нього одну за одною чотири гранати. Український офіцер управління зрозумів, що росіянин знищив своїх. Після такого нечуваного жесту доброї волі на місце бою відправили інший наш дрон, який скинув ініціативному росіянину електронну цигарку та записку з наказом здатися у полон. У результаті росіянин побіг до позицій «Хартії» та здався у полон. Важко було б в таке повірити, якби не відео. Послухайте усі деталі важливого вчинку російського штурмовика з Ленінградської області, який у страшній мʼясорубці війни під Харковом зрозумів нарешті, що вороги для нього не українці, справжні вороги це його командири, які гонять солдат на забій.https://youtu.be/fdux7_ntSGw?si=bGSyN1LE11tW0eVU
👁 63,100 25-03-11 23:31
Броня для машин армии США не проходила необходимых испытаний и потрескалась, пишет bloomberg. Внутреннее расследование, проведенное компанией Evraz North America, показало, что сотрудники принадлежащего России сталелитейного завода в штате Орегон иногда не проводили испытания, призванные гарантировать, что броня для одной из наиболее часто используемых в армии машин сможет выдержать вражеский огонь.Joint Light Tactical Vehicle армии США - это преемник «Хамви», используемого американскими военными и еще примерно дюжиной стран со времен последней войны в Ираке для защиты войск от пуль, мин и самодельных взрывных устройств.Но в течение примерно двух лет сотрудники Evraz North America Inc., принадлежащего России сталелитейного завода в США, фальсифицировали результаты испытаний контроля качества некоторых видов бронезащиты, говорится во внутреннем отчете, с которым ознакомилось агентство Bloomberg News.Инциденты произошли на предприятии Evraz в штате Орегон в период с 2017 по 2019 год, согласно результатам проверки Evraz и официальных представителей компании, которые заявили, что сотрудники завода в Портленде пропускали обязательные испытания на твердость и вводили поддельные результаты на примерно 12 800 бронепластинах различных типов. Эти пластины были помечены как проверенные и одобренные, хотя на некоторых из них позже были обнаружены признаки растрескивания.Btvt.info: Евраз – зарегистрированная в Великобритании многонациональная сталелитейная и горнодобывающая компания, частично принадлежащая российским олигархам. Предположительно «Американский сталелитейный завод» импортировал эти листы из России и наклеил этикетки, что эти листы были сделаны в США. Естественно качество у них соответствующее. «Неожиданно» как-то напоминает экономическую подготовку олигархов РФ к принятию тяжелых мирных решений. Так и активов можно лишиться.