Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Bug or Defect?
Додано 06 гру 2025

Bug or Defect?

@BugOrDefects
Кількість підписників: 2 519
Фото: 237
Відео: 94
Посилання: 214
Джерело

Bug or Defect? | Друзі привіт, як ви?Хочу сьогодні кинути вам одну дуже корисну штуку, ...

Логотип телеграм спільноти - Bug or Defect? Bug or Defect? @BugOrDefects
1 570 Охват/переглядів 2026-03-12 15:47 Повідомлення №889
Друзі привіт, як ви?Хочу сьогодні кинути вам одну дуже корисну штуку, особливо коли приходите на проєкт, а API документації нема взагалі.Ну тобто не “погана”, а просто нема) Так що я маю вам сказатьЯкщо у сервісу нема нормальної API-доки - це ще не значить, що ви сліпі.Часто весь трафік можна перехопити прямо з браузера і подивитись, що фронт реально шле на бек.І це реально працює через Postman InterceptorChrome Web Store: https://chromewebstore.google.com/detail/postman-interceptor/aicmkgpgakddgnaphhhpliifpcfhicfoну і документація Postman: https://learning.postman.com/docs/sending-requests/capturing-request-data/interceptor/Далі в Postman вмикаєте Capture requests, якщо треба ставите сертифікат для HTTPS, перезавантажуєте сторінку сайту і все.Усі запити, які сайт відправляє з браузера, починають падати вам прямо в Postman:тобто URL/headers/body/cookies/токени/responseТобто по факту ви самі собі збираєте документацію з живого трафіку. це пряд дуже рятує коли нема Swagger, нема Postman collection, нема опису ендпоінтів, а тестувати треба вже зараз.Єдине, що важливо розуміти: це добре працює саме для браузерного трафіку. Тобто те, що реально шле фронт.Якщо там окремі бекендові інтеграції або щось іде не через браузер -ну і зрозуміло шо цього ви так не побачите.Але для старту, для дослідження API і для КУА штука прям дуже сильна.Так що ану кажіть хто працював без доки? я помьятаю свій проєкт перший коли прийшов один + ше в принцепі перший КУА на проект а там документації не просто нуль а мінусь нуль) Сильні💛Обняв🤗🤗🤗