Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Bug or Defect?
Додано 06 гру 2025

Bug or Defect?

@BugOrDefects
Кількість підписників: 2 519
Фото: 237
Відео: 94
Посилання: 214
Джерело

Bug or Defect? | Друзі, всім доброго раночку? як ви? Поки є час хотів розібрати для вас...

Логотип телеграм спільноти - Bug or Defect? Bug or Defect? @BugOrDefects
1 000 Охват/переглядів 2026-01-26 08:08 Повідомлення №856
Друзі, всім доброго раночку? як ви? Поки є час хотів розібрати для вас цьй пула - я думаю така штука була і є знайома багатьом)Шо я маю вам сказать.Чому не (A) Кеш - це завжди така спокуса, але це не перший крок.Якщо фікс реально не потрапив у гілку, хоч заочищайся - нічого не зміниться.Кеш перевіряють, коли вже впевнені, що код там є.Чому не (B) Деплой важливий, але знову ж - другий крок.Бо деплоїти можна що завгодно, якщо в target-branch немає самого фіксу.Чому не (D) Права доступу тут взагалі ні до чого.Коміт є, дев його бачить - значить доступ є.Проблема не в доступах, а в процесі.І чому правильна відповідь - (C)Бо коміт може існувати в feature-branch але без PR він не потрапляє в target а без мерджа - змін у target просто немаєЦе дуже частий кейс:“Я зафіксив” = є комітале“Я замерджив” ≠ реально замерджив)Поінт дісйно просстий КУА перевіряє не слова, а факти: є PR?, є merge?, є коміт у target-branch?Якщо ні - фіксу в білді не існує, навіть якщо він “десь є”.Хто вгадав(знав) - респект, мислите правильно.Хто ні - тепер знаєте, з чого починати такі перевірки.Всім гарного дня і поменше “ой, я забув замерджити” ) Обняв🤗🤗🤗Сильні 💛💛💛