Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Bug or Defect?
Додано 06 гру 2025

Bug or Defect?

@BugOrDefects
Кількість підписників: 2 519
Фото: 237
Відео: 94
Посилання: 214
Джерело

Bug or Defect? | Доброго вечора банда - як ви?) Друзі, ну от скажіть - не круто ж приду...

Логотип телеграм спільноти - Bug or Defect? Bug or Defect? @BugOrDefects
491 Охват/переглядів 2025-12-16 19:10 Повідомлення №759
Доброго вечора банда - як ви?) Друзі, ну от скажіть - не круто ж придумали?Натрапив на пост від Microsoft:https://www.microsoft.com/en-us/msrc/blog/2025/12/in-scope-by-defaultСуть проста, але дуже сильна.Microsoft зробили підхід “in-scope by default” - тобто всі нові AI-фічі та сервіси автоматично вважаються в зоні відповідальності з точки зору безпеки, навіть якщо про це окремо не сказали.Зараз реально усі розуміютьAI зʼявляється всюди → вразливостей стає більше → атаки складніші → помилки дорожчі.І замість підходу “спочатку зробимо, а потім подумаємо про security”, вони одразу кажуть:безпека - за замовчуванням, а не “як встигнемо”.Мені особисто дуже подобається, коли великі компанії думають не тільки про фічі й хайп, а й про користувачів і наслідки.Особливо зараз, коли AI заходить у все підряд.Коротше, хороший приклад того, як має виглядати дорослий підхід до security у 2025+. це саме про чітке розуміння шо треба дуже і дуже розбиратися в прайвесі) Гарного вам вечора а головне спокійного - думаю буде цікаво почитати на нічЬ)Обняв 🤗🤗🤗