Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - BorikCrypto
Додано 06 гру 2025

BorikCrypto

@BorikkCrypto
Кількість підписників: 1 534
Фото: 2,070
Відео: 111
Посилання: 949
Опис:
Про крипту та заробіток💸 🤝Співпраця- @BorikCrypto 🔗Посилання для друга - https://t.me/+RXzkg7eiMigwY2I0 🔥Канал на YouTube - www.youtube.com/@borik_ts
Джерело

BorikCrypto | Рік перемін - саме таким став для мене 2025Кожен раз перед новим роком...

Логотип телеграм спільноти - BorikCrypto BorikCrypto @BorikkCrypto
496 Охват/переглядів 2025-12-31 16:24 Повідомлення №3512
Рік перемін - саме таким став для мене 2025Кожен раз перед новим роком япрокручую в голові скільки всього сталося. Який раз стверджуюсь у тому що с відбувається багато перемін, якщо ти звісно щось робиш. Але цей рік мене прям вразив. Давайте попорядку..Я хотів давно пожити десь окрім Словаччини, ну ніяк не наважувався. І тут я вирішую у лютому полетіти в Грузію здати на права, буквально на тиждень, думав щас фастіком здам бо в мене вже був опит і в ітозі провалив. Думаю ну значить не судьба, ок поїду в Батумі погуляю. Там рандомно пішов з криптанами покурить каляьнчик, а це в ітогі оказались Санчез і Кавун. Вони мене більш детально познайомили з арбітражем і швидко втягнувшись я змінив напрямок рАботи в криптовалюті. (Помарка для тих хто новенький я раніше займався абузом і ЖОРСТКО холдив альту та працював з лендінгами). Історія Орбітржаніка почалась з продажі мусора(альти), це насправді було тяжке в моменті, але єбать яке чудове рішення, не дня не жалів. Паралельно до того я здав на права і замість того щоб вертатись жити в ск прийняв ще одне рішення, залишитись жити в Батумі. Після того ми разом з криптанами ще поїхали жити у Варшаву, де почалась ера знайомст єто ппц. Для розуміння до 2025 року у мене був ОДИН кєнт криптан і я постійно розумів що без оточення криптанів мій розвиток повільний, але не було нагоди і можливостей чи хз. Залетів у Варшавку воздух поганяв в інспеторі все як положено😁 і познайомився практично з усіма медійними і не медійними криптами. У тому числі допомогло моє нове хобі а тепер і додатковий вид заробітку - покер. І не встиг правда ще спробувати для життя азію у цьому році, але відразу після нг вже збираюсь на балі). По заробіткам я значно виріс, як і по тратам. Можна так би мовити оці люди навчили мене тратити: Нігерія, Токен Сплеш. Звертайтесь 😁. Я так і не виніс свій лфч в цьому році, але і не сказати що заробив мало. Я впевнений що це вже діло часу, тим паче з тими звʼязками, знаннями і системою що у мене є зараз. Переїзду я теж чекав роки 3, і все ж таки дочекався)Тож підсумою цю кучу мокрого снігу в сніжку так би мовити: мрійте - ніколи не забивайте на свої хотєлки і живіть з цією думкою, якщо ви будете нею obsessed, то її виконання - питання часу.Оточення - дуже важливе, з правильними людьми ви ростете х10 в усіх аспектах та й від спілкування у вас появляється аж якийсь заряд. Подорожуйте - життя одне, ніколи не жалів хоть би в яке нове місце не поїхав у вонючу лужайку з палатками чи у віллу в Марбеллі. Гроші - не в грошах щастя заробляйте хулі, життя одне, заробляєм, тратим і работаєм парні - Наші жони ще не родились!!!Це те що я виділив для себе і бажаю вам - пАдпіщіки! З прейдешнім новим рокомPS: трохи підзабив на канал перед НР, вже після буду вертатись в роботу. Арбітражили з Сєрим сьогодні скі паси, мб закинемо свою бухаловку на НР.